×

Meghan Markle obraziła królową Elżbietę II? „Oświadczenie było złośliwą furią”

Meghan Markle obraziła królową Elżbietę II? Jakiś czas temu książęca para zrezygnowała z pełnionych na dworze funkcji. Znana para oświadczyła również, że nie będą dłużej korzystać z przydomka „królewski”. Gdy ta informacja pojawiła się w mediach społecznościowych, pojawiły się oskarżenia o obrazę skierowaną w stronę królowej Elżbiety II. Chodziło głównie o ton zawarty w oświadczeniu…

Niełatwe rozstanie

Decyzja Meghan i Harrego o opuszczeniu królewskiej rodziny, wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii.

Swoje oficjalne role para porzuci 31 marca, ale już od tygodni trwa stopniowe porzucanie tego, co składało się na przeszłość pary. Meghan i Harry stopniowo rezygnują z obowiązków. Planują również zamknięcie biura z siedzibą w Pałacu Buckingham.

Tym samym, para będzie również odcięta od królewskich finansów.

Meghan i Harry twierdzą, że są nieustannie szykanowani z powodu podjęcia odważnej decyzji.

Burza wokół królewskiego tytułu

Od kilku dni głównym przedmiotem sporu jest… określenie „royal” (królewski). W mediach pojawiły się informacje, że królowa zakazała Meghan i Harremu korzystania z tytułu. To z kolei nie spodobało się wnukowi królowej i jego żonie, którzy chcieli rozwijać i promować własne projekty, korzystając przy tym z marki „Sussex Royal”.

Para wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że królowa nie jest właścicielką słowa „royal”.

Jak informuje Daily Mail, według Meghan to ona i jej mąż mają powody, by czuć się urażeni, ponieważ insynuacje, że nadużywają swoich przywilejów chcąc korzystać z królewskiej marki, są absurdalne.

Meghan Markle obraziła królową Elżbietę II?

Głos w tej sprawie postanowił zabrać biograf księcia Karola Tom Bower. Mężczyzna nie przebiera w słowach, kierowanych pod adresem Meghan. W programie „Good Morning Britain”, biograf powiedział:

Oświadczenie było złośliwą furią Meghan. To, czego Meghan chce, to dostanie. Było to niegrzeczne w stosunku do królowej. To, co jest w tym złośliwe to fakt, że niedawno wżeniła się w rodzinę królewską i opuściła ją. Ale chciała to zrobić na swoich warunkach.

Mężczyzna wytyka księżnej hipokryzję twierdząc, że z jednej strony Meghan chce zrezygnować z funkcji na dworze, a z drugiej nadal chce zarabiać na rodzinie królewskiej. Bower mówi również, że to małżeństwo było opłacalne dla Markle ze strony biznesowej.

To samolubne podejście do świata. Zachowują się jak ofiary losu. Muszą pomyśleć o tym, co jest najlepsze dla królowej i naszego kraju, to wszystko. To brak szacunku do królowej – podsumował.

Jaka będzie reakcja Meghan na tak ostre zarzuty?

Meghan Markle obraziła królową Elżbietę II
Twitter
Meghan Markle obraziła królową Elżbietę II
Twitter
Fotografie: a href="https://twitter.com/WooPinkNews/status/1229925022615113728/photo/1">Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij