×

Księżna Kate przekazała Meghan wiadomość. Jednak nie zrobiła tego wprost

Księżna Kate przekazała Meghan wiadomość. Zrobiła to w sposób, którego nikt się po niej nie spodziewał. Podczas rozmowy wideo z okazji Dnia Kobiet, dała Meghan Markle do zrozumienia, co sądzi na temat kontrowersyjnego wywiadu u Oprah Winfrey.

Skandal w rodzinie królewskiej

Wciąż nie milkną głosy oburzenia po wywiadzie, którego Harry oraz Meghan Markle udzielili Oprah Winfrey. Była para książęca bez zażenowania opowiedziała o najdrobniejszych detalach życia w rodzinie królewskiej. W rozmowie padły mocne słowa pod adresem konkretnych członków brytyjskiego dworu. Książę Harry miał nawet powiedzieć, że gdyby nie pieniądze odziedziczone po księżnie Dianie, to nie byłby w stanie opuścić rodziny królewskiej. Z kolei, żona Harry’ego żaliła się na złą relację z księżną Kate. Twierdziła nawet, że ta jeszcze przed ślubem umyślnie doprowadziła ją do płaczu.

Do tej pory jedyną oficjalną wypowiedzią dotyczącą wywiadu ze strony rodziny królewskiej były słowa księcia Williama, który oświadczył, że w najbliższym czasie porozmawia z Harry’m. Księżna Kate póki co nie zabrała głosu.  Wnikliwym obserwatorom udało się jednak wychwycić detale jej zachowania, które jednoznacznie pokazują jaki ma stosunek do działań Meghan i Harry’ego. Jej niewerbalny komunikat skierowanym do Meghan wyraża bowiem więcej niż tysiąc słów.

Księżna Kate przekazała Meghan wiadomość

W ubiegły wtorek księżna Kate wzięła udział w wywiadzie prowadzonym online. W związku z obchodzonym 8 marca Dniem Kobiet żona księcia Williama dyskutowała z Jasmine Harrison, czyli najmłodszą kobietą, która samotnie przepłynęła Ocean Atlantycki. Księżna jak zawsze wyglądała olśniewająco. Na tę okazję wybrała różową koszulę oraz elegancką, złotą biżuterię z londyńskiego sklepu Missoma wartą ok. 110 dolarów. Uwagę internautów od razu zwróciły niezwykłe kolczyki z kryształami. Zdaniem wielu osób wybór takiej biżuterii przez Kate nie był przypadkowy. Na stronie internetowej producenta możemy przeczytać, że kamienie umieszczone w kolczykach „emanują energią miłości”.

Te małe kółeczka połączone są z różowymi kryształami leczniczymi, które emanują energią miłości, współczucia i dobrymi wibracjami.

Wiele osób uważa, że biżuteria ma w tym przypadku symboliczne znaczenie, a księżna ubrała ją, aby dać do zrozumienia Meghan Markle i Harry’emu, że nie żywi do nich urazy.

Rodzina królewska się zabezpieczyła

Na razie księżna Kate nie odniosła się bezpośrednio do tematu kontrowersyjnego wywiadu. Okazuje się, że to już kolejny raz kiedy żona księcia Williama nosi biżuterię londyńskiej firmy. W 2019 roku zdecydowała się ubrać złote kolczyki, nawiązujące nieco do bliskowschodnich trendów. Co ciekawe, sama Meghan również wiele razy nosiła biżuterię tej marki.

Parę dni temu na jaw wyszły informacje mówiące o tym, że przed opuszczeniem rodziny królewskiej przez Meghan i Harry’ego, Pałac Kensington domagał się podpisania przez parę oświadczenia, że książę William nie znęcał się psychicznie nad Harrym i Meghan. Meghan twierdzi, że to prawda. Sprawa nadal nie została wyjaśniona.

Cóż, jeśli wydamy teraz jakieś oświadczenie, być może Pałac Kensington w końcu wyjaśni moją sprawę.

Fotografie: Twitter, Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować