×

Justyna wyznała w telewizji, dlaczego odważyła się na rozbieraną sesję. Zdradziła kolejne plany

Justyna Żyła stała się ostatnimi czasy bardzo popularna – publiczne pranie domowych „brudów”, wywiady, rozbierane sesje zdjęciowe, ale to wciąż nie wszystko. Żona skoczka oświadczyła właśnie, że marzy też o… napisaniu książki.

„Pamiątka na stare lata”

30-letnia Justyna Żyła udzieliła właśnie wywiadu telewizji śniadaniowej, w czasie którego opowiedziała o swojej przemianie. Zdradziła, że sesja rozbierana dla magazynu „Playboy” była próbą dowartościowania się. Wyznała, że uważa, iż w dzisiejszym świecie, w którym media pełne są „idealnych kobiet”, wielu młodym mamom trudno jest zaakceptować zmiany, które zachodzą w ich ciałach po ciąży. Oświadczyła również, że miał to być prezent na jej 30. urodziny oraz „pamiątka na stare lata”.

Młodo zostałam matką. Wiadomo, że były jakieś tam kompleksy. Do tej pory są. Wiadomo, każda kobieta jakieś ma. Ale zawsze chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę, póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam to uwiecznić, i mieć pamiątkę na starość. Nie wiem, czy mogę powiedzieć tak sama o sobie, ale podobają mi się te zdjęcia, naprawdę

Plany i marzenia

Justyna zdradziła także, że ma już kolejne cele i marzenia. Jednym z nich jest wydanie książki kucharskiej. Gotowanie jest jej ogromną pasją i chciałaby podzielić się nią z innymi. Dodała również, że relacje między nią, a mężem uległy poprawie.

Trzeba przyznać, że Instagram Justyny pełen jest smakowicie wyglądających dań. Może faktycznie jej się uda!

Aż ślinka cieknie!

Może Cię zainteresować

zamknij