×

Małgorzata Rozenek w bikini na plaży. „Magazynuję siły na podbój świata”

Gwiazda przebywa właśnie z całą rodziną na urlopie w Meksyku. Małgorzata Rozenek w bikini zaprezentowała się ostatnio na Instagramie. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej zgrabną figurą, a celebrytka zapowiada podbój świata!

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan blisko tydzień temu wybrali się całą rodziną na rajskie wakacje. W ten sposób ładują akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami.

Mimo niewątpliwych uroków gorącego Meksyku, Majdanowie nie zapominają o swoich fanach, z którymi chętnie komunikują się poprzez media społecznościowe. Na ich profilach nie brakuje wakacyjnych fotografii.

Pozdrawiamy Was rodzinnie i weekendowo ?☀️❤️

– napisała celebrytka na Instagramie.

Ostatnio „perfekcyjna pani domu” dodała nową serię fotek z urlopu. Po raz kolejny zapozowała w bikini, czym wzbudziła zachwyt wielu osób. Zdjęcie podpisała następująco:

Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świata ? here comes the sun ☀️?✌️

– napisała gwiazda we wpisie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zachwyca figurą

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała w stroju kąpielowym na tle pięknego widoku na plażę, ale to jej zgrabna sylwetka najbardziej przyciągnęła uwagę fanów. Tym bardziej, że nie tak dawno urodziła trzecie dziecko!

Pod postem celebrytki pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji:

Kooostium jaki piękny!!! O ciele już nie wspomnę ?? cudna!

Jak kadr z reklamy ??

Podbijaj świat dalej, a my będziemy się inspirować????

Pięknie Pani wyglada- szczęście promieniuje?

Niektórzy obserwatorzy są zawiedzeni tym, że gwiazda publikuje tak mało relacji z egzotycznego wyjazdu. „Czemu tak mało relacji :(?” – zapytała jedna z fanek.

Trzeba jednak przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda rewelacyjnie! Ciekawe, czym nas jeszcze zaskoczy w 2021 roku

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Źródła: www.pudelek.pl, gwiazdy.wp.pl, www.styl.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować