×

W bikini na ślub? Nagranie TikTokerki robi furorę w sieci

Czy wypada przyjść w bikini na ślub? Pewna TikTokerka uważa, że nie ma ku temu żadnych przeciwskazań. Sama na swoim weselu pojawiła się w kilku kreacjach, które zaprezentowała internautom. Zapewne niewiele kobiet zdecydowałoby się na tak kontrowersyjne stylizacje.

Suknia ślubna tylko jedna?

Wybór sukni ślubnej to dla większości kobiet jeden z najważniejszych, ale też dość stresujących momentów w trakcie przygotowań do tej ważnej uroczystości. Każda chce wyglądać pięknie i wyjątkowo, ale jednocześnie czuć komfort przez cały dzień i noc. Pewna 30-latka zdecydowała, że nie będzie ograniczać się tylko do jednej stylizacji. Postanowiła zaopatrzyć się w pięć różnych kreacji!

Chip Girl to pseudonim popularnej amerykańskiej TikTokerki. Może się ona poszczycić 1,3 milionem obserwujących! 30-latka wzięła ostatnio ślub w Las Vegas. Jak na influencerkę przystało, relację z tego uroczystego wydarzenia zdała na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Największą uwagę przyciągnęły oczywiście kreacje panny młodej. W pięciu różnych stylizacjach pojawiła się m.in. na wieczorze panieńskim, ślubie czy na samym weselu.

Kiedy ludzie mówią pannie młodej, że powinna mieć tylko jedną suknię ślubną.

– napisała żartobliwie na TikToku Chip Girl.

Jednakże kontrowersje wzbudziła nie tyle liczba strojów, lecz sam ich wygląd. Z pewnością niewiele kobiet zdecydowałoby się na tak awangardowe wybory. Takich kreacji próżno też szukać w salonach ślubnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chipgirlhere TikTok (@chip_girl_here)

W bikini na ślub

Użytkownikom TikToka najbardziej do gustu przypadła kreacja, w której Chip Girl pojawiła się na swoim ślubie. Była to długa i niezwykle ozdobna suknia o kroju „syrenki” autorstwa Netty BenShabu. Szczególną uwagę zwraca starannie wykończony dekolt, a także majestatyczny tren, który dopełniał stylizację i czynił suknie jeszcze bardziej elegancką i uroczystą.

Jednakże najbardziej kontrowersyjna okazała się ta, w której TikTokerka spędziła after party. Ta impreza, podobne jak wieczór panieński, również odbyła się na basenie. Chip Girl zdecydowała się na dwuczęściowe bikini w cekiny. Nie był to jednak zwyczajny strój kąpielowy, ponieważ ozdobne wykończenia sprawiały, że idealnie wpisywał się w charakter imprezy. Influencerka do stylizacji dopasowała ozdobny welon, a nawet delikatną podwiązkę.

Kreacja bez wątpienia inspirowana była stylizacją Ariany Grande z teledysku „Don’t Call Me Angel”. Internauci od razu zauważyli podobieństwo.

W bikini na ślub

Pozostałe dwie kreacje ślubne 30-latki możecie zobaczyć poniżej:

W bikini na ślub

W bikini na ślub

Drogie panie, odważyłybyście założyć bikini na własne wesele?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.onet.pl, kobieta.interia.pl

Może Cię zainteresować

zamknij