×

Książę Karol wściekły na Harryego i Williama. Puściły mu nerwy

Plotki stały się faktem. Książę Karol wściekł się na synów – Williama i Harryego – i jak się okazuje, miał ku temu powody. Poszło o relacje między braćmi, która miała zaszkodzić wizerunkowi rodziny królewskiej, ale nie tylko…

Bracia nie dogadują się ze sobą

Dużo się mówi o stosunkach między Williamem, a Harrym. Plotki dotyczące ich relacji nigdy nie zostały jednak przez żadnego z nich potwierdzone, aż do czasu… W filmie dokumentalnym wyemitowanym przez ITV „Harry & Meghan: An African Journey” książę Harry przyznał, że nie dogaduje się z bratem. Chłodne relacje między Meghan i Kate miały tylko pogorszyć sytuację.

Ze względu na presję, niektóre rzeczy dzieją się nieuchronnie… W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, wiem to, on zawsze będzie przy mnie… Jako bracia mamy dobre i złe dni – powiedział mąż Meghan Markle

Media zinterpretowały te słowa, jako potwierdzenie konfliktu, o którym tak wiele się mówiło. To z pewnością co dla niektórych spore zaskoczenie, tym bardziej, że specjaliści od PR-u rodziny królewskiej wielokrotnie podkreślali, że książę William i książę Harry żyją ze sobą w zgodzie.

Książę Karol wściekł się na synów

I choć książę William prawdopodobnie doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że jego synowie nie żyją ze sobą w zgodzie, miał nadzieję, że prawda na temat ich konfliktu nie ujrzy światła dziennego. Dzisiaj, kiedy poznaliśmy prawdę u źródła, ojciec książęcego rodzeństwa nie zamierza ukrywać złości. „The Sun” mówi wręcz o „największym od lat kryzysie, który uderzył w monarchię”. Książę Karol jest wściekły i wydaje się to być jak najbardziej zrozumiałe. Choć nie ma rodzin idealnych, on sam chciał, aby rodzina królewska za taką właśnie uchodziła w oczach innych. Konflikt braci z pewnością nie sprzyja temu wizerunkowi, a co więcej, może „całkowicie unicestwić prace księcia Williama za granicą”.

Księżna Kate i książę William

Co jakiś czas media obiegają kolejne informacje o życiu rodziny królewskiej. Jakiś czas temu głośno było o relacji księżnej Kate i księcia Williama, który miał zdradzać swoją ukochaną z Rose Hanbury. Pojawiły się nawet doniesienia, że para ma się rozwieść i zatrudniła już nawet prawników do negocjacji.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.express.co.uk, www.google.com

Może Cię zainteresować