×

Książę Karol ma nieślubną córkę? „Owoc miłości znaleziony na Bahamach!”

Podobno często bywa tak, że nieślubne dzieci do złudzenia przypominają swoich rodziców. Cóż, w tym przypadku niektórzy dopatrują się podobieństwa do rzekomego przyrodniego brata, księcia Williama. Ale czy i w tej plotce jest ziarno prawdy? Książę Karol ma nieślubną córkę?

Skandal na królewskim dworze

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej jest jednym z ulubionych tematów plotek, nie tylko wśród Brytyjczyków. Przybrały one na sile po tym, jak książę Karol wziął ślub z Dianą. Szybko stało się jasne, że to małżeństwo nie jest szczęśliwe, a książę Karol regularnie zdradza piękną żonę.

Plotkowano również o romansie Diany, o rzekomym homoseksualizmie księcia Karola. Potem ulubionym bohaterem tabloidów stał się książę Harry, który, zanim poznał Meghan, był niesfornym imprezowiczem, przyprawiającym królową Elżbietę o ból głowy.

Chociaż książę Karol ma już 72 lata,  kolejne doniesienia na jego temat nadal elektryzują Brytyjczyków. Tym razem australijski tabloid „New Idea” zasugerował, że książę Karol ma nieślubną córkę!

Książę Karol ma nieślubną córkę?

W przeszłości spekulowano już na temat rzekomego syna Karola i Camilli, za którego podawał się Australijczyk Simon Dorante-Day. Mężczyzna próbował nawet zmusić Camillę i Karola do wykonania testu DNA.

Teraz zagraniczne media donoszą, że książę Karol faktycznie ma nieślubne dziecko, jednak nie jest to dziecko Camilli. Chodzi o Indię Hicks – brytyjską piosenkarkę, byłą modelkę i projektantkę wnętrz. Kobieta od lat wiedzie szczęśliwe życie na rajskich Karaibach, a mimo to regularnie odwiedza księcia Karola.

Oficjalnie India jest chrześnicą księcia. Jednak australijski tabloid „New Idea” sugeruje, że to jedynie pozory, które mają przykryć fakt, że India jest nieślubnym dzieckiem księcia Karola.

Wielu komentujących tę sprawę dopatruje się nawet podobieństwa Indii do księcia Williama.

Karol zawsze miał do niej słabość. Choć India od lat mieszka na Bahamach, utrzymuje stały kontakt z Karolem i często z nim rozmawia. Łączy ich to samo poczucie humoru, a on kocha jej „wolnego ducha”. Karol zawsze będzie blisko Indii

– możemy przeczytać na łamach tabloidu.

Matką Indii jest Lady Pamela Carmen Louise Hicks – brytyjska arystokratka i krewna rodziny królewskiej. Czy to możliwe, aby książę Karol był ojcem? A może to kolejne szukanie sensacji wokół naczelnego rodzinnego skandalisty?

Fotografie: Instagram, www.flickr.com

Może Cię zainteresować