×

Książę Karol nie jest tatą księcia Harry’ego? W końcu nie wytrzymał i powiedział mu prawdę?

Media obiegła szokująca informacja. Książę Harry nie jest synem księcia Karola, lecz owocem romansu jego matki. Księżna Diana miała zajść w ciążę niedługo po urodzeniu księcia Williama i poważnej kłótni z mężem. Kto w takim razie jest ojcem księcia Sussexu?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola
NationalEnquirer.com

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Ostatnio coraz częściej w mediach zaczęła pojawiać się informacja jakoby książę Harry nie był synem księcia Karola. Tę tezę dodatkowo ma potwierdzać fakt, że wraz z upływem czasu tylko William upodabnia się do ojca, czego nie widać u Harrego.

Jedno ze źródeł podaje, że młodszy z książąt miał uzyskać tę wiadomość jeszcze przed wejściem w związek małżeński z Megan Markle. Inne, iż to zachowanie żony Harrego sprawiło, iż ojciec postanowił wyjawić mu prawdę.

Zagraniczne media, powołując się na anonimowe źródło z królewskiego dworu podają, iż Megan łamie królewski protokół i jest niemiła wobec otaczających ją osób. Informacja o braku biologicznego powiązania Karola z Harrym miała być odpowiedzią na niezadowolenie ze związku księcia z Amerykanką.

Charles miał już dość marudzenia i narzekania Meghan, że wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie poznał szokującą prawdę

Książę-Harry-nie-jest-synem-księcia-Karola
Jastrzabpost.pl

Podobno książę Karol nie powiedział wtedy kim jest biologiczny ojciec Harrego

Jak relacjonował informator, Karol miał powiedzieć wtedy:

Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się. Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!

Nie zdradził jednak, kim był kochanek Diany, rzekomy ojciec Harry’ego.

Stosunki Karola z żoną nigdy nie były idealne. W czasie, w którym miało dojść do poczęcia Harry’ego małżonkowie faktycznie byli ze sobą silnie skłóceni. Według tabloidów, Karol wiedział o wszystkim od samego początku, ponieważ niedługo po narodzinach drugiego syna wykonał testy DNA, które wykluczyły jego ojcostwo.

Książę Karol chciał, by Harry poznał prawdę. Jednak nie mógł dopuścić, aby ktokolwiek inny się o tym dowiedział, bo nieślubny syn straciłby wszystko. Rodzina królewska miała więc zachować tę informację dla siebie.

Kto jest ojcem?

James Hewitt, który miał romans z księżną Dianą w latach 80., mniej więcej w czasie narodzin księcia Harry’ego jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem na jego ojca.

To prawda, że ​​romans się wydarzył, jak później przyznali zarówno księżna Diana, tak i Hewitt. Jednak zaczął się po pojawieniu się księcia Harry’ego na świecie, o czym miały świadczyć zapisy i to, co powiedział sam Hewitt w wywiadzie w 2017 roku dla magazynu Telegraph.

Były oficer marynarki został zapytany, czy jest ojcem księcia Harry’ego i odpowiedział stanowczo: „Nie, nie jestem”. Dopytywany przez dziennikarza, dlaczego więc ta historia się powtarza, powiedział: „Dzięki takim historiom gazety się sprzedają”.

W lutym 2018 r. siostrzana publikacja Globe, National Enquirer, wykorzystała również ten naciągany scenariusz do sprzedaży niektórych artykułów. W swoich publikacjach dowodzili również, że ​​prawdziwym tatą księcia Harry’ego nie był książę Karol.

Sfrustrowani dziennikarze?

Pojawia się również wiele głosów, mówiących, że media uwzięły się na księcia Harry’ego. Powodem ma być nadmierna ochrona przed prasą niedawno poślubionej Megan Merkle.

O batalii pary z dziennikarzami pisaliśmy całkiem niedawno. Czy faktycznie, jest to przyczyna frustracji wielu reporterów, którzy w ten sposób mają odgrywać się na parze książęcej?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: jastrzabpost.pl, www.gossipcop.com
Fotografie: NationalEnquirer.com

Może Cię zainteresować

zamknij