×

Książę Karol i księżna Camilla mają syna? Tajemnica rodziny królewskiej ujrzała światło dzienne

Pomimo faktu, że ich historia miłosna ciągnęła się przez długie lata, dopiero w 2005 roku książę Karol i księżna Camilla zostali małżeństwem. Przez lata narosło wiele mitów na temat ich relacji. Teraz okazuje się, że mają nieślubnego syna, o którego istnieniu oboje woleliby zapomnieć.

Karol i Camilla mają syna

Znajomość księcia Karola i Camilli rozpoczęła się dużo wcześniej, zanim poślubił Dianę. Oficjalnie poznali się, gdy oboje mieli około 20 lat. Zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia, jednak ich związek rozpadł się po trzech latach.

Tak naprawdę, nastąpiła jedynie krótka przerwa. Pod koniec lat 70. znów zaczęli się widywać i kontynuowali to nawet wówczas, gdy oboje byli już po ślubach ze swoimi małżonkami.

Dopiero w 2005 r., po ponad 35 latach zwrotów akcji w ich nietypowej relacji, zdecydowali się na ślub. Teraz dowiadujemy się, że mogło być nieco inaczej. Pewien Australijczyk uważa, że Camilla i Karol poznali się dużo wcześniej, a on jest ich synem.

Simon Dorante-Day uważa się za nieślubne dziecko Karola i Camilli, które przez lata było ukrywane przed mediami

Mężczyzna jest z zawodu budowlańcem i twierdzi, że kwestia jego pochodzenia była dyskutowana pomiędzy królową Elżbietą II a jej następcami Karolem, Wiliamem i Harrym podczas spotkania w Sandringham.

Utrzymuje, że nie jest prawdą to, co powiedziano mediom, tzn. że spotkanie dotyczy odejścia Harry’ego i Meghan z monarchii brytyjskiej, lecz była to jedynie wymówka mająca na celu zatuszować prawdziwy powód spotkania.

Sądowe batalie

Simon już kilkakrotnie próbował dowieść swojej racji w sądzie. Niestety, aż trzykrotnie jego oskarżenia były odrzucane. Mimo to 53-latek się nie poddaje. Mężczyzna pragnie zmusić Karola i Camillę do wykonania testu DNA.

Inżynier urodził się w 1966 roku w Wielkiej Brytanii. Gdy miał 18 miesięcy został adoptowany przez parę pracującą dla rodziny królewskiej. „Dziadkowie” niejednokrotnie mówili mu, kim są jego biologiczni rodzice. W chwili jego narodzin Camilla miała 19 lat, a Karol 18.

Simon utrzymuje, że Camilla zajmowała się nim do momentu ukończenia 1,5 roku. Później został oddany do adopcji. Przed świętami Bożego Narodzenia domniemany syn Camilli i Karola zgłosił sprawę do Sądu Najwyższego w Australii.

Jak sam twierdzi, wzbudziło to ogromną panikę w rodzinie królewskiej, dlatego zdecydowano o zwołaniu spotkania w Sandringham, które zorganizowano pod pretekstem dyskutowania o „Megxicie”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij