×

Książę Harry w żałobie! Zmarła osoba, która była szczególnie bliska jego sercu

Książę Harry w żałobie. Zmarła osoba, która była szczególnie bliska jego sercu. Całą ich wspólną historię kobieta opisała w książce. To tam wyznaje, jak wyglądał jej romans z synem Diany.

Książę Harry w żałobie

Jak donoszą media 40-letnia dziennikarka, Caroline Flack odebrała sobie życie. W sobotę znaleziono ją martwą w jej londyńskim mieszkaniu. Gwiazda spotykała się m.in. z księciem Harrym. Był czas, kiedy byli w sobie bezgranicznie zakochani.

To nie były tylko domysły, ani bliska znajomość z Harrym. Caroline napisała o tym książkę! Wspomnienie Flack, „Storm in a C Cup”, zostało opublikowane w 2015 roku. W nim szczegółowo opisała romans, w który w 2009 roku rzuciła się z księciem Harrym.

Napisała:

Spotkanie z księciem jest tak mało prawdopodobne. Jednak gdy historia się wydarzyła, to było to. Niestety, musieliśmy przestać się widywać. Nie byłam już „Caroline Flack prezenterką telewizyjną”. Byłam Caroline Flack – dziewczyna księcia Harry’ego

Dziennikarka miała szczęście do sławnych Harrych. Stała się karmą dla tabloidów, spotykając się również z Harrym Stylesem. Ona miała 31 lat, a on zaledwie 17 lat. Ich związek też nie przetrwał tej próby.

Prowadząca Love Island

Caroline była prezenterką programu „Love Island”. W grudniu opuściła jednak produkcję po tym, jak została oskarżona o incydent z udziałem jej chłopaka – tenisisty Lewisa Burtona. Została zastąpiona przez Laurę Whitmore, która napisała na Twitterze o śmierci Flack: „Próbuję znaleźć słowa, ale nie mogę” i dodając emoji ze złamanym sercem.

Informację o tym, że Caroline Flack nie żyje, potwierdziła również rodzina gwiazdy w wydanym oświadczeniu:

Możemy potwierdzić, że nasza Caroline zmarła dziś, 15 lutego. Chcielibyśmy, aby prasa szanowała prywatność rodziny w tym trudnym czasie.

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Caroline [*]

Książe Harry w żałobie zmarła Caroline Flack
Instagram
Książę Harry w żałobie
Imgur
Źródła: pikio.pl, extratv.com
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij