×

Caroline Flack nie żyje! Brytyjska prezenterka popełniła samobójstwo we własnym domu. Sprawę bada policja, ale wiele osób zastanawia się, dlaczego to zrobiła.

Załamanie kariery

Caroline Flack straciła swoją pracę w telewizji najpierw przez decyzję zarządu stacji telewizyjne ITV2, później przez aferę związaną z tym, że próbowała zabić swojego chłopaka.

Zdecydowano o odsunięciu Caroline Flack z funkcji gospodyni szóstej edycji Love Island. W nowej odsłonie popularnego show zastąpi ją Laura Whitmore. Chłopak nowej prezenterki, Iain Stirling również pracuje przy realizacji programu i zajmuje stanowisko lektora.

Niestety, utrata pracy w Love Island to nie koniec złej passy dla Flack. Kobieta miała poprowadzić także inny program emitowany przez kanał Channel 4, jednak w związku ze skandalem zawieszono realizację projektu.

Caroline Flack popełniła samobójstwo

40-letnia Caroline Flack  popełniła samobójstwo, a jej ciało znaleziono w sobotę w mieszkaniu we wschodnim Londynie. Te informację przekazał agencji medialnej prawnik jej bliskich, którzy wydali także specjalne oświadczenie w tej sprawie:

Możemy potwierdzić, że nasza Caroline zmarła dzisiaj tzn. 15 lutego. Pragnęlibyśmy, aby prasa szanowała prywatność rodziny w tym trudnym czasie. Prosimy, aby nikt nie próbował się z nami kontaktować lub nas fotografować.

Caroline Flack była gospodarzem Love Island od jego powstania w 2015 roku do grudnia ubiegłego roku, kiedy to została oskarżona o napad na chłopaka. 40-latka miała rzekomo zaatakować swojego partnera we własnym domu.

Nie przyznała się do winy. Wypuszczono ją z aresztu po tym, jak zapłaciła kaucję, a proces miał się odbyć za kilka miesięcy. Gdy dowiedziała się o utracie pracy w telewizji była załamana. Powiedziała wówczas, że „Love Island był jej światem przez ostatnie pięć lat i uważała go za najlepszy program w telewizji”.

Robiła sobie przerwę od pracy

Jak podaje serwis cornwalllive.com prezenterka niedawno wróciła do Wielkiej Brytanii po spędzeniu czasu w Los Angeles. Media plotkarskie podawały, że Caroline robiła sobie długą przerwę od pracy. Podróż do USA odbyła po stracie roli gospodarza programu Love Island.

Wiadomość o jej śmierci sprawiła, że ​​fani byli zdruzgotani i zasypali jej konto na Instagramie wyrazami szacunku. Caroline miała stanąć przed sądem 4 marca po tym, jak nie przyznała się do napadu na swojego chłopaka.

Nie wiadomo dlaczego Caroline Flack popełniła samobójstwo ani w jaki konkretny sposób odebrała sobie życie. Sprawę bada policja.

Źródła: www.plotek.pl, wiadomosci.onet.pl, edition.cnn.com, www.cornwalllive.com, www.bbc.com, www.mirror.co.uk
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować