×

Książę Harry wygląda dokładnie jak młody książę Karol! Ujawniono niepublikowane dotąd zdjęcia

Oglądając zdjęcia księcia Karola sprzed lat można zauważyć jego ogromne podobieństwo do księcia Harry’ego. Są prawie identyczni! Porównajcie ich zdjęcia i sami oceńcie.

Harry bardzo się zmienił

Niedawno pojawiło się w sieci zdjęcie księcia Filipa z brodą. Podobieństwo między dziadkiem i wnukiem Harry’m było niesamowite. Teraz, dzięki niektórym zdjęciom księcia Karola z 1976 roku stało się jasne, że Harry jest także podobny do taty.

Książę wyrósł na prawdziwego mężczyznę, a niedawno był jeszcze słodkim chłopcem…

Broda księcia Harry’ego to obecnie jego znak rozpoznawczy. Taką samą nosił kiedyś książę Karol. To właśnie wtedy wyglądał zaskakująco podobnie jak jego syn, książę Harry.

książę Harry jak Karol
Twitter

Książę Harry to kopia ojca?

Książę Karol nigdy nie pokazywał się oficjalnie z brodą. Przypadkowo wypłynęło jego prywatne zdjęcie z 1976 roku, na którym ma zarost. Fotografia ukazuje niebywałe podobieństwo obu mężczyzn.

Harry-jak-Karol
Pinteres

Fani rodziny królewskiej z całego świata oszaleli na punkcie tego porównania ojca z synem. Szczególnie, że wciąż pojawiają się plotki, że Harry nie jest biologicznym synem Karola.

Harry odchodzi z dworu królewskiego

O Harrym i bez tego jest ostatnio głośno. Wszystko dlatego, że wraz z żoną zdecydowali iż będą prowadzić normalne życie i przeniosą się do Kanady. Podobno właśnie tam jego żona chce rozwijać swoją karierę aktorską.

Opinia publiczna jest w szoku, tak jak sama królowa, która podobno dowiedziała się o decyzji wnuka z mediów. Książę Karol oświadczył iż wraz z odejściem z rodziny królewskiej, młodzi pożegnają się również z pieniędzmi jakie dostawali za pełnienie swoich urzędów.

Książę Harry jest tego świadomy, ale chce sam utrzymać swoją rodzinę:

Zamierzamy zrezygnować z pełnienia ważnych ról w ramach rodziny królewskiej i pracować, by stać się niezależni finansowo.

Co sądzicie o ostatnich zawirowaniach na dworze królewskim? Czy uważacie, że Harry jest bardzo podobny do Karola?

Źródła: www.countryliving.com, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Pinteres

Może Cię zainteresować

zamknij