×

Ksiądz poświęcił nowo otwartą restaurację McDonald’s. Komentarze ludzi są bezlitosne

30 czerwca otwarto w Nakło nad Notecią przy ulicy Mroteckiej pierwszą restaurację McDonald’s. O historycznej inwestycji władze miasta jak i media mówiły już od kilku miesięcy. Teraz otwarcie nabrało jeszcze większego rozgłosy, a wszystko za sprawą księdza, który swoim zachowaniem wzbudził niemałe kontrowersje wśród wielu ludzi.

O tej inwestycji mówiło się w Nakle od kilku miesięcy. Na otwarciu nie zabrakło włodarzy miasta oraz księdza, który poświęcił restaurację. Na pierwszych gości czekały balony i upominki – informuje portal twojemiasto.pl

Poświęcenie restauracji

Podczas otwarcia słynnej restauracji nie brakowało uroczystego przecięcia wstęgi, którego podjął się Krzysztof Błoński, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Niedługo po tym nowo otwarty obiekt został poświęcony przez księdza proboszcza parafii pw. NMP Królowej Polski, który wzbudził najwięcej emocji wśród zgromadzonych ludzi. Ku zaskoczeniu wszystkim duszpasterz w pewnym momencie odmówił modlitwę, a następnie poświęcił nie tylko sam budynek, ale również kuchnię, gdzie produkowane są słynne na całym świecie burgery oraz frytki.


Kiedy zdjęcia z otwarcia restauracji trafiły do sieci, internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Fotografie bardzo szybko zalały komentarze nie tylko naszych rodaków, ale również zagranicznych osób. 

Niech będzie pobłogosławione to tłuste jedzenie, które przybliża cię do spotkania z Bogiem – czytamy na Twitterze

Może Cię zainteresować