×

Ksiądz przyłapany na miłosnym trójkącie. Robił to na samym ołtarzu!

Ksiądz brał udział w trójkącie z 41-latką i 23-latką, który odbywał się… na ołtarzu. Teraz odpowie za zbeszczeszczenie kościoła i seks w miejscu publicznym, ale być może uda mu się wykręcić od zgorszenia.

Skandal w kościele

Duchowny parafii rzymskokatolickiej został przyłapany na seksie z dwiema kobietami na ołtarzu. Mimowolnym świadkiem igraszek 37-letniego wikarego w kościele pw. św Piotra i Pawła w Pearl River na terenie diecezji Nowy Orlean, był przypadkowy przechodzeń.

Ksiądz bowiem popełnił duży błąd w wyborze miejsca na seks. Nie dość bowiem, że zbezcześcił ołtarz, czego nie daruje mu miejscowy arcybiskup, to jeszcze kompletnie zignorował fakt, że kościół bywa po zmroku rzęsiście oświetlony, więc wszystko, co dzieje się w środku, widać przed duże witrażowe okna oraz przeszklone drzwi świątyni.

W tej sytuacji, chociaż wikary przytomnie wybrał późny wieczór, to miejsce wytypował bardzo niefortunnie.

Przechodzeń zauważywszy ruch w kościele, przystanął w obawie, że do świątyni ktoś się włamał. Jednak szybko, ku swojemu osłupieniu odkrył, że w kościele grasują nie złodzieje, lecz wikary z dwiema paniami.

Ksiądz brał udział w trójkącie

41-letnia Mindy Dixon i 23-letnia Melissa Cheng wydawały się nie mieć większych obiekcji przed bezczeszczeniem ołtarza. Za to przechodzeń miał, więc na wszelki wypadek nagrał całą scenę, żeby wikary nie mógł się tego wyprzeć.

O incydencie została poinformowana policja, która aresztowała wszystkich uczestników trójkąta za uprawianie seksu w miejscu publicznym. Policja niespecjalnie zainteresowana subtelnościami sakralnymi, nie uznała za kluczowy faktu, że seks odbywał się na ołtarzu. Jednak ten aspekt żywo zainteresował miejscowego arcybiskupa, Gregory’ego Aymonda, który wstępnie skomentował sprawę dla Catholic News Agency:

Zbezczeszczenie ołtarza było demoniczne.

Z pewnością wikaremu nie uda się wywinąć od konsekwencji służbowych, bo zbeszczeszczenia ołtarza arcybiskup nie odpuści. Policja ze swojej strony jest zainteresowana postawieniem zarzutów o uprawienie seksu w miejscu publicznym. Adwokat 41-letniej Mindy i 23-letniej Melissy liczy na to, że uda się przynajmniej uniknąć zarzutów o zgorszenie. Będzie się starał udowodnić, że do stosunku nie doszło na oczach świadków, przez co nie można mówić o zgorszeniu.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.dailymail.co.uk, twitter.com

Może Cię zainteresować