×

Krzysztof Rutkowski chce unieważnić małżeństwo. Robi to… dla żony!

To był piękny i wystawny ślub. Czwarty ślub popularnego detektywa. Jednak okazuje się, że wybrance Rutkowskiego do pełni szczęścia brakuje… pełnego rozwiązania stosunków z jedną z byłych żon. Dlatego Rutkowski chce unieważnić małżeństwo.

Krzysztof Rutkowski i jego obecna żona – Maja Rutkowski, pobrali się 17 sierpnia 2019 roku w Rozalinie pod Warszawą.

Ach, co to był za ślub

O tym, że Rutkowski lubi blask fleszy, nikogo nie trzeba przekonywać. Ślub z Mają Pilch, po 8 latach związku, był przypieczętowaniem tego zamiłowania.

Krzysztof i Maja zgłosili się do programu Ach ten ślub, a w TVN Style chętnie opowiadali o przygotowaniach do ceremonii. Na pewno nie można o niej powiedzieć, że była skromna. Na uroczystości w podwarszawskim Rozalinie zjawiło się 200 osób. Podano słodkie przystawki z 24-karatowym złotem. W menu znalazły się także jadalne kwiaty, foie gras z gęsich wątróbek i wymyślne desery. Motywem przewodnim podczas ceremonii był magiczny ogród. Panna młoda miała w ten dzień… cztery suknie ślubne.

59-letni pan młody zdradził, że urządzenie wesela kosztowało go około miliona złotych. Jednak – jak sam twierdzi – pieniądze nie grają roli, gdy chodzi o szczęście ukochanej.

Dlatego postanowił, że dołoży wszelkich starań, by uszczęśliwić Maję w pełni… unieważniając sakrament małżeństwa.

Rutkowski chce unieważnić małżeństwo

Wystawna ceremonia miała uszczęśliwić Maję Rutkowski (żona detektywa nie chce, by odmieniać jej nazwisko), ale okazuje się, że nie do końca spełniła jej oczekiwania. Dlaczego?

Maja marzyła ponoć o ślubie kościelnym. Ale tu pojawia się poważny problem – trzy poprzednie śluby Rutkowskiego, w tym ślub kościelny.

Aby móc spełnić marzenie Mai, Rutkowski musiałby unieważnić ślub kościelny. I ma zamiar to zrobić. W rozmowie z Twoim Imperium, zdradził:

 Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku.

Rutkowski zapowiada, że wesele po ślubie kościelnym, będzie urządzone z jeszcze większym rozmachem, niż poprzednie.

Będą związani również w niebie?

Popularny detektyw twierdzi, iż czuje potrzebę ponownego zawarcia związku przed obliczem Boga, ponieważ chciałby uhonorować wiarę i kulturę katolicką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Rutkowski ślubował już trzem poprzednim żonom. Jednej z nich również w kościele.

Drugi ślub kościelny jest możliwy, ale tylko wtedy, gdy spełni się wymogi niezbędne, by unieważnić pierwszy. Czy Rutkowskiemu uda się spełnić marzenie Mai?

Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem.

Co na to była żona, której ślubował miłość i wierność…?

 

 

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter.com, Facebook.com

Może Cię zainteresować