×

Krzysztof Rutkowski dziś się ożenił. Wiemy kim jest jego wybranka i jak wyglądała

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub. O tym jak będzie wyglądać uroczystość, opowiedzieli jeszcze przed weselem. Oboje maja przygotowane aż po cztery kreacje. Przygotowania do uroczystości trwały dwa lata. Chcą z pompą uczcić scementowanie ich trwającego 8 lat związku.

Maja Plich i Krzystof Rutkowski wzięli ślub w Rozalinie

Ślub odbył się w sobotę 17 sierpnia w pałacyku w podwarszawskim Rozalinie. Miejsce, w którym odbywa się ślub i wesele możecie kojarzyć z nagrywanego tam programu „Projekt Lady”. Panna młoda przyznała, że w Rozalinie zakochała się tak, jak 8 lat temu w swoim partnerze. Sceneria w tym dniu ma być iście królewska.

Rutkowski i Plich wzięli ślub za milion złotych

W rozmowie z „Faktem” Krzysztof Rutkowski odniósł się do prasowych doniesień, że uroczystość ma kosztować milion złotych. Przyznał, że rzeczywiście po podliczeniu wszystkich kosztów, wesele i ślub kosztowały właśnie tyle. Jednak przyznał, że zrobiłby wszystko, by spełnić marzenia swojej partnerki. Ceremonia ma być godna ich związku. Wesele będzie bardzo huczne, ma pojawić się 200 gości z kraju i zagranicy.

Nie jedna, a cztery stylizacje

Wesele rzeczywiście zapowiada się bardzo wystawnie. Panna młoda z tej okazji, przez cały wieczór wystąpi aż w czterech sukniach ślubnych. Pan młody również pojawi się w kilku kreacjach. Krzysztof Rutkowski ma przygotowane trzy smokingi i jeden garnitur, które zaprojektował własnoręcznie.

Dodatkowo, specjalnie dla Mai Plich zaprojektowane i wykonane zostały dwie drogie kolie. Musimy przyznać, że na zdjęciach, które widzieliśmy do tej pory, pierwsze stylizacje prezentują się naprawdę wspaniale. Z kolei na nagraniu z zaślubin przed urzędnikiem wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego.

Może Cię zainteresować