×

Jackowski już podał wyniki zbliżających się wyborów. „To będzie duża wygrana!”

Już 13 października w Polsce będą miały miejsce wybory. Na chwilę obecną cały kraj żyje tym, co mają do zaoferowania politycy. Swoje zdanie w tym temacie wyraził także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz bezsprzecznie jest przekonany o tym, jaka partia wygra i kto poniesie klęskę. Krzysztof Jackowski o wyborach wypowiedział się nie tylko na swoim kanale na YouTube, ale także w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu. Czy jego wizje się spełnią?

Krzysztof Jackowski o wyborach ma mocno określone zdanie

PiS wygra miażdżącą przewagą te wybory i osiągnie większość parlamentarną. To będzie bardzo duża wygrana. Mam wrażenie, że PiS może wygrać aż powiedzmy 56%. Przywitamy też w moim odczuciu Konfederację. Mam wrażenie, że osiągnie ponad 7%. Uważam, że Koalicja Obywatelska dostanie mniejszą ilość głosów jak sondaże przewidują. Marnie też wyjdzie Lewica. PSL może się cieszyć, bo przejdą. PiS zmieni bardzo dużo

Jasnowidz nie widzi Koalicji Obywatelskiej na czele?

Jego zdaniem partia odniesie sromotną porażkę. Jest wręcz przekonany, że dostanie znacznie mniej procent, niż wskazują na to sondaże.

Obawiam się, że KO może ponieść sromotną porażkę. Najnowsze sondaże pokazują, że może dostać dwadzieścia sześć procent, w moim odczuciu może dostać trzy, cztery procent mniej, a może nawet więcej

20180414105743_P33A0253

PiS wygra?

Tak przewiduje Jackowski i uważa, że nie jest to taka zła droga, jeśli faktycznie się tak stanie. Sam zresztą zdradził, na kogo głosował ostatnio i na kogo ma zamiar w tym roku.

Czy to wyjdzie na dobre czy na złe? To zależy, jak na to spojrzymy. Ostatnie lata to czas pewnego chaosu, gdzie Polska tak naprawdę jest jakimś terenem walki i nienawiści, a zarazem ciągle mówi nam się o jakichś tolerancjach, a przecież zamiast być tolerancyjny, to stajemy się politycznie bardzo poróżnieni. To jest wręcz wojna domowa-poglądowa od kilku lat. PiS w pewnym sensie zmieni podstawy naszego ustroju.

Zmieni się konstrukcja zarządzania państwem. Będą to ogromne zmiany i PiS zacznie to robić natychmiast, jak uzyska większość parlamentarną w wyborach. Powiem państwu, że ja osobiście pójdę zagłosować, całkiem nie patrząc na sytuację propagandową i to kto za jakim jest

Jarosław Kaczyński

Na kogo zagłosuje jasnowidz?

Przyznam się państwu, że zagłosowałem w poprzednich wyborach na partię, która obecnie rządzi. Czy pójdę teraz na nią głosować? Waham się między taką samą decyzją a Konfederacją. Tu się boję jednej rzeczy. Zbytnie obciążenie ludzi, którzy coś robią, którzy zarabiają, którzy nie uciekają z tego kraju, a starają się prowadzić jakieś swoje działalności.

Drodzy państwo, polityka PiS-u jest bardzo łaskawa dla ludzi, którzy niestety nie mają może inwencji w sobie, a mniej łaskawa jest dla tych, którzy mają w sobie tę inwencję. To się powinno zmienić i nie 500 plus, bo nikomu to nie jest potrzebne, jeżeli ktoś próbuje sam zarobić pieniądze.

Ja się dziwię, że wszyscy są oburzeni, że jest w końcu rząd w Polsce, który zaczyna dbać o najsłabszych. Każde państwo powinno dbać o najsłabszych, ale zarazem też bezwzględnie dbać o innych, którzy są produktywni

Janusz Korwin Mikke

Czy zgadzacie się z jego zdaniem?

Może Cię zainteresować

zamknij