×

Kryszak zadrwił z Kaczyńskiego. Niewiarygodne, kto stanął w obronie prezesa PiS!

Jerzy Kryszak znany jest z tego, że nie gryzie się w język. Nie inaczej było tym razem. Kryszak zadrwił z Kaczyńskiego i porównał go do Bustera Keatona. Wypowiedź satyryka nie spodobała się Krystynie Pawłowicz, która postanowiła zareagować na słowa 72-latka.

Kryszak zadrwił z Kaczyńskiego

Jerzy Kryszak od lat jest ikoną kabaretu, która wywołała i wciąż wywołuje uśmiech na twarzach milionów Polaków. Popularność przyniosło mu m.in. parodiowanie Lecha Wałęsy czy Adama Michnika. W jednym ze swoich ostatnich wystąpień postanowił odnieść się natomiast do Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiście zrobił to na swój sposób.

Nasz Jarosław Kaczyński, komik od małego, jak był, taki został. Powiem wam, jak ja go widzę, to jest taki polski Buster Keaton, na miarę Europy. Zegarek przypomina mi, że o 6 jest 12-ta

– mówił Kryszak.

Odniesienie do godziny było prawdopodobnie nawiązaniem do wpadki Kaczyńskiego, który niegdyś założył zegarek odwrotnie. Internauci nie pozostawili wówczas na szefie PiS suchej nitki. Drwili z niego na potęgę, a zarazem zastanawiali się, jak mogło do tego dojść.

Krystyna Pawłowicz odpowiada

Słowa Jerzego Kryszaka podzieliły internautów. Jedni podzielali jego poczucie humoru, inni wręcz przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na poniższy komentarz.

Prostackie i prymitywne teksty, a na widowni rechot

– napisał jeden z internautów.

Na słowa Kryszaka pod tym komentarzem zareagowała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Postawiła kropkę nad i?

Wychowankowie lewackich nauczycieli i takich samych mediów. Pozbawieni już godności i instynktu samozachowawczego. Klaszczą za plucie im w twarze

– skomentowała Pawłowicz.

Źródła: www.o2.pl, twitter.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij