×

„Wygrała tylko dlatego, że…”. Joanna Krupa skomentowała zwycięstwo Kasi z Top Model

Program „Top Model Polska” już za nami. Ta edycja mocno różniła się od wcześniejszych, było to spowodowane faktem, że nie wszyscy uczestnicy mieli proporcje i wzrost potrzebny na wybiegach. Jednak nauczeni doświadczeniem wiemy, że nie każdemu w przeszłości było to potrzebne do osiągnięcia sukcesu, czego przykładem może być na przykład Karolina Pisarek. Mimo niskiego wzrostu podróżuje po całym świecie jako wzięta modelka, robi dużo kampanii i sesji zdjęciowych.

W tej edycji nie zabrakło wpadki. Prowadząca, Joanna Krupa nie do końca dobrze odczytała wynik. Dała nadzieję Ani, a okazało się, że dziewczyna głosem widzów odpadła

Z tego, jak zachowywali się celebryci, można było wywnioskować, że wielu z nich trzymało kciuki za Anię. Czyżby Joanna Krupa także?

Popularna za oceanem gwiazda z Polski na swoim Instagramie dodała zdjęcie Kasi, która wygrała program i dodała taki oto komentarz:

Gratulacje dla @kasiaszklarczyk !!!!! Ona wygrał tylko dlatego ze miała najwięecej SMS ów. Jak wam się coś nie podoba to następnym razem głosujcie dla waszego Favorite. Zazdrość jest ohydna. Wszyscy finaliści byli wygrani i zrobią kariery tylko teraz jest w ich rękach

Myślicie, że te słowa miały być uszczypliwe, czy Dżoana po prostu nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak to zabrzmiało?

Może Cię zainteresować