×

Królowa Elżbieta II zaskoczyła metamorfozą. Po 60 latach zmieniła fryzurę!

Królowa Elżbieta II zaskoczyła metamorfozą. Po wielu latach monarchini zdecydowała się na zmianę fryzury. Takie „eksperymenty”, to rzadkość u sędziwej królowej.

Królowa Elżbieta II zaskoczyła metamorfozą

Królowa Elżbieta II ma 96 lat, ale wiele osób może pozazdrościć monarchini żywotności w tak zaawansowanym wieku. Dziś nie tylko Brytyjczykom trudno wyobrazić sobie, że królowej mogłoby zabraknąć.

Co ciekawe, monarchini od lat 60. nosi taką samą fryzurę i od dawna konsekwentnie nie farbuje włosów, godząc się z naturalnymi procesami starzenia. Szlachetna siwizna stała się znakiem rozpoznawczym Elżbiety II.

Monarchini pozostaje wierna swojemu wizerunkowi. W jej garderobie znajdują się eleganckie zestawy ubrań w różnych kolorach, a także dopasowane modele torebek i butów.

„Zmieniła fryzurę, to słodkie”

Chociaż sędziwa królowa lubi zaszaleć z kolorami ubrań, jej fryzura od lat się nie zmienia. Monarchini nosi krótkie włosy, a dzięki lokom jej fryzura ma sporą objętość. Zatem nic dziwnego, że jedno z najnowszych zdjęć Elżbiety II, na którym wita się z arcybiskupem Canterbury Justinem Welby w zamku Windsor, wzbudziło tyle emocji.

Na zdjęciu widzimy, że królowa ma wyraźnie krótsze włosy, ponadto straciły one swoją charakterystyczną objętość. Być może u kogoś innego taka zmiana przeszłaby niezauważona, ale metamorfoza fryzury królowej, choć niewielka, nie mogła przejść bez echa. Pod fotografią pojawiło się wiele komplementów. Jak czytamy w komentarzach:

Zmieniła fryzurę. Jak słodko

Czyżby jej wysokość zafundowała sobie strzyżenie?

A jak Wam się podoba królowa Elżbieta w nowym wydaniu?

Przypomnijmy: Elżbieta II to najdłużej panujący brytyjski monarcha w historii, najdłużej panująca żyjąca głowa państwa na świecie, a od niespełna dwóch tygodni (od 13 czerwca 2022 roku), jest także drugim najdłużej panującym monarchą świata. Monarchini sprawuje rządy od 1962 roku.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij