×

Kot zamiast myszy zaczął przynosić pieniądze! Gdy właściciel to odkrył, wpadł na pewien pomysł

Kiedy postanowili wziąć kota do swojego biura, nie wiedzieli, że jest aż tak wyjątkowy. Chociaż nie łapie myszy, robi coś bardziej pożytecznego. Zbiera pieniądze dla potrzebujących.

Kot przynosi pieniądze

Stuart McDaniel jest właścicielem GuRuStu, firmy rodzinnej zajmującej się marketingiem. To również właściciel kota, który zaczął przynosić dodatkowy dochód.

Zabieranie kota do biura było niezwykłym pomysłem, o czym szybko się przekonano. Jak wspomina właściciel czworonoga:

Dostaję telefon od mojego taty, który mówi: „Dlaczego na podłodze w biurze są pieniądze? Przy szklanych drzwiach jest co najmniej 5 dolarów”. Moja mama, siostra [i ja] doszliśmy do wniosku, że jeśli ludzie już to robią, równie dobrze moglibyśmy wykorzystać to dla czegoś dobrego w społeczności

Nie mamy pojęcia kto to rozpoczął

Okazało się, że miejscowi używają gotówki, aby bawić się z kotem. I chociaż właściciel zwierzęcia nie wie, kim była osoba, która jako pierwsza wcisnęła przez drzwi banknot dolarowy, to ona rozpoczęła przez przypadek całą akcję.

Wkrótce McDaniel rozpoczął publikowanie śmiesznych filmów z „kotem przynoszącym pieniądze”. Na drzwiach biura umieścił też napis: „Ostrzeżenie: Cashnip Kitty to kot z filantropijnym sercem. Złapie twoje pieniądze!” Znak pokazuje również, że wszystkie datki są wysyłane do organizacji Tulsa Day Center dla bezdomnych.

Akcja nabiera tempa

Kot – Sir Whines, zarabia około 30 do 40 USD za weekend, powiedział McDaniel. Do tej pory właściciel firmy wysłał dwa czeki o łącznej wartości ponad 100 USD do Centrum dla bezdomnych w Tulsie.

Kot dostaje pieniądze nie tylko od osób, które go odwiedzą! Wiele osób przysyła mu kartki z datkami.

Spotkałeś się kiedyś z czymś takim?

Źródła: dobrewiadomosci.net.pl, cashnipkitty.com, abcnews.go.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować