×

Prorok wyznał, kto doprowadzi do końca świata. Przepowiednia ma się spełnić już niebawem

W historii świata powstało już tyle przepowiedni końca naszego istnienia, że ciężko je zliczyć. I choć spora część z nich już od samego początku była totalnie oderwana od rzeczywistości, nie zmienia to faktu, że nic nie trwa wiecznie i to wszystko musi się kiedyś skończyć. Pytanie tylko, kiedy? Kolejni wizjonerzy i prorocy wciąż prześcigają się w swoich tragicznych przepowiedniach.Teraz nadszedł czas na kolejną – koniec świata według Sylwestra Nmanwoka z Nigerii. Czy tym razem bardziej wiarygodną? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami.

Koniec świata według Sylwestra Nmanwoka z Nigerii

Mimo że Sylwester Nmanwok z Nigerii jest nieznany światu, podobno przewidział już kilka ważnych wydarzeń. Jednym z nich był przewrót państwowy w jego ojczyźnie. O ile ta przepowiednia była bardziej lokalna, prorok przedstawił również taką, która dotyczy każdego z nas – chodzi o międzynarodowy konflikt (III wojnę światową) i apokalipsę. Zarówno jedno, jak i drugie, ma doprowadzić do naszej zagłady i to już niebawem. Świadczyć o tym może fakt, że osobą najbardziej odpowiedzialną za wybuch konfliktu ma być Donald Trump, który wciąż będzie pełnił funkcję prezydenta USA.

Kiedy i gdzie dojdzie do ataku?

Początkiem zagłady ma być z kolei potężny zamach terrorystyczny, który wstrząśnie ludzkością. Prorok nie zdradził natomiast, gdzie i kiedy do niego dojdzie. Zdradził natomiast, że Donald Trump szybko znajdzie winnych wśród Korei Północnej i Rosji. Napięcie, które już teraz rośnie pomiędzy tymi mocarstwami wybuchnie, co doprowadzi do starć zbrojnych. Starć, które w konsekwencji ogarną cały świat. Jak na tym ucierpi Europa? Nie wiadomo.

Skutki wojny

III wojna światowa doprowadzi do śmierci milionów ludzi na całym świecie i rozpadu państw. Przyczyni się do tego dojście krwawego dyktatora do władzy, poprzez które nikt nie będzie mógł czuć się bezpiecznie. Kiedy natomiast działania wojenne dobiegną końca, to właśnie on doprowadzi ostatecznie do zapowiadanego od lat końca świata.

Wierzycie w tę przepowiednię?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij