×

Komentarze po Sylwestrze Marzeń z TVP! „Aż wstyd za takich ludzi!”

Komentarze po Sylwestrze Marzeń z TVP są bezwzględne. Niektórzy mówią nawet o tym, że to wstyd przed taką gwiazdą jak Jason Derulo. O co dokładnie chodzi? O zachowanie publiczności…

Kolejny Sylwester Marzeń za nami

Bez wątpienia Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez. Zwłaszcza ten w Zakopanem. Nim się rozpoczął, wzbudził wiele emocji. Był szeroko komentowany w sieci, a także i w innych mediach. Najwięcej uwagi przykuły oczywiście zarobki gwiazd.

W czasie tego koncertu wystąpiło wiele znakomitości polskiej sceny muzycznej. Wśród nich nie zabrakło jednak i tych światowego formatu. Był nią oczywiście Jason Derulo!

Na ten występ czekało wielu, dlatego niemały szok wzbudziło zachowanie publiczności. Jak się okazało, przyjęcie takiego gwiazdora było mniej huczne niż aplauz, z którym powitano…Zenka Martyniuka! Dokładnie tak. Na występ Derulo publiczność zareagowała raczej powściągliwie. Jason musiał bardzo się zdziwić W sieci już zaroiło się od komentarzy i memów na ten temat.

Komentarze po Sylwestrze Marzeń z TVP

Internauci nie zostawiają na zakopiańskiej publiczności suchej nitki. Nam wydaje się, że obaj panowie zostali przywitani w podobnym tonie. Jednak to również jest odrobinę zaskakujące. Zobaczcie, jakie komentarze możemy znaleźć w sieci:

Źródła: www.o2.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować