×

Kołakowska atakuje ministra zdrowia. „Pan przestanie pić, zadba o zdrowie”

Kołakowska atakuje ministra zdrowia, u którego chałupniczo zdiagnozowała chorobę alkoholową. Aktorka od kilku tygodni pogrąża się w spiskowych teoriach. Jej zdaniem nie ma żadnej pandemii, koronawirus został wymyślony po to, by pozamykać ludzi w domach, a poza tym „wszyscy wiemy, czym są testy”, co brzmi złowieszczo, a nawet trochę jak „Z Archiwum X”. O co poszło tym razem?

Kim jest Viola Kołakowska?

Viola Kołakowska minione lata spędziła w cieniu Tomasza Karolaka. To był związek o permanentnym statusie „skomplikowane”. Poznali się 14 lat temu na planie serialu Kryminalni. Viola była wtedy ambitną modelką i początkującą aktorką. Kiedy odkryła, że jej krótki romans z aktorem zaowocował ciążą, zdecydowała się poświęcić karierę dla dziecka i nadziei, że Tomasz kiedyś zapragnie stworzyć z nią prawdziwą rodzinę.

Niestety, było ciężko… Wprawdzie aktor nie wypierał się ojcostwa i przyjął na siebie finansową odpowiedzialność za dziecko, jednak w międzyczasie uganiał się za Magdaleną Boczarską i Magdą Lamparską, próbując, jak to ładnie ujął w jednym z wywiadów „rozsiać jak najwięcej nasienia”. Skończyło się tym, że został na lodzie. Obecnie żadna z jego dotychczasowych narzeczonych nie chce mieć już z nim nic wspólnego.

Nawet Violi w końcu puściły nerwy. Kiedy po hucznych oświadczynach na scenie Teatru IMKA uznała, że Tomasz nie zamierza spełnić złożonej jej obietnicy małżeństwa, zrozumiała, że traci czas. Co ciekawe, do tej pory wszyscy byli przekonani, że to Kołakowska była w tym związku na przegranej pozycji, a tymczasem od początku pandemii kornawirusa prezentuje się od takiej strony, że coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że to Karolak z nią nie wytrzymał.

Kołakowska atakuje ministra zdrowia

Od początku pandemii Viola szaleje na Instagramie, brnąc coraz dalej w spiski. Swoje opinie wyraża w sposób emocjonalny, często chamski. Mogliśmy się od niej dowiedzieć na przykład, że koronawirus to wymysł bliżej niesprecyzowanych wrogich sił, którym zależało na tym by pozamykać ludzi w domach. Wbrew zaleceniom lekarzy i Światowej Organizacji Zdrowia zaleca wychodzenie z domu, a wręcz do niego namawia. Sytuacja stała się już tak poważna, że od Kołakowskiej odcięły się wszystkie inne celebrytki.

Ostatnio była narzeczona Karolaka pochwaliła się fanom, że chałupniczo zdiagnozowała u ministra zdrowia chorobę alkoholową. To jest jej odpowiedź na zapowiedziane przez Łukasza Szumowskiego obowiązkowe szczepienia przeciwko koronawirusowi, kiedy to tylko będzie możliwe. Na Instagramie apelowała:

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi. Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny.

Viola złowieszczo dodała także, że „wszyscy wiemy, czym są testy”, co wiernym fanom serialu „Z Archiwum X” mogło przypomnieć odcinek, w którym Scully została porwana przez kosmitów.

Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy Was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was!

W najnowszym InstaStory ogłasza, że zostaliśmy sprzedani Microsoftowi i co na to, jej zdaniem, premier Morawiecki i minister Szumowski. Ostrzegamy: oglądasz na własną odpowiedzialność:

Źródła: www.se.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować