×

Kobieta została zgwałcona na plaży nudystów. Policja poszukuje sprawcy

Horror spotkał 52-letnią turystkę. Kobieta została zgwałcona na plaży nudystów, a także okradziona. Policja do tej pory szuka zwyrodnialca.

Kobieta zgwałcona na plaży nudystów

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia ok. godziny 13:00, jednak policja dopiero teraz zdecydowała się ujawnić szczegóły ze względu na dobro poszukiwań. Dramat rozegrał się w południowo-wschodniej części Hiszpanii, na plaży zlokalizowanej w pobliżu kurortu Mazarron.

52-letnia kobieta chciała się poopalać, wcześniej jednak zamierzała zażyć kąpieli. Kiedy podeszła do wody, nieznajomy podbiegł do niej, popchnął ją na kamienie, zadał kilka ciosów i zgwałcił.

Gdy zaczęli zbliżać się przechodnie, uciekł. Wcześniej jednak ukradł 52-latce portfel i telefon komórkowy.

Policja szuka sprawcy

Podczas ataku kobieta krzyczała i wzywała pomocy. Dopiero po jakimś czasie na jej wołanie odpowiedziała para przechodniów. Być może ktoś pomógłby jej wcześniej, gdyby nie fakt, że plaża nudystów jest zlokalizowana na uboczu. Jest także podzielona na fragmenty, które zwykle zajmują pojedynczo turyści, szanujący prywatność innych.

Świadkowie zeznali policji, że widzieli na miejscu mężczyznę w wieku ok. 30 lat, prawdopodobnie pochodzenia północnoafrykańskiego.

Kobieta trafiła do szpitala. Podczas przesłuchania podała funkcjonariuszom rysopis gwałciciela. Mężczyzna miał na sobie czapkę, krótkie spodenki i brązową koszulkę. Mimo to, do tej pory nie udało się ująć sprawcy.

Ostatnio informowaliśmy o masowym gwałcie na 16-latce w popularnym kurorcie. Oprawcy mieli całe zdarzenie filmować i fotografować.

Źródła: www.fakt.pl, www.o2.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować