×

Kobieta wypadła z okna. W ramionach trzymała 5 miesięczne dziecko

Kobieta wypadła z okna z dzieckiem. Jej nagie ciało znaleziono na ulicy w pobliżu apartamentu. Zmarła była córką potentata nieruchomości. W wyniku upadku śmierć poniosło także jej 5-miesięczne dziecko.

Zagadkowy wypadek

Portal New York Post przekazał wstrząsającą informację o śmierci milionerki z Hongkongu. W niewyjaśnionych okolicznościach z okna jednego z ekskluzywnych apartamentów wypadła naga kobieta. Lili Luo w momencie wypadku trzymała w rękach swoją 5-miesięczną córkę. Zarówno Luo jak i dziecko zmarły na miejscu. Zdarzenie miało miejsce 6 stycznia. Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie były okoliczności wypadku. Dopiero sekcja zwłok pozwoli wyjaśnić przyczynę śmierci 34-letniej kobiety i jej dziecka. Lili Luo była córką potentata nieruchomości. Lin Luo sprawuje funkcję prezesa chińskiej firmy Jinlin Real Estate. Jedna z hipotez mówi o tym, że zmarła mogła cierpieć na depresję poporodową. Policjanci wkrótce zajmą się badaniem tej możliwości. W przekazanym mediom komunikacie poinformowali, że w budynku nie znaleziono listu pożegnalnego.

Kobieta i dziewczynka zostały uznane za zmarłe. Na miejscu nie znaleziono żadnego listu pożegnalnego.

Kobieta wypadła z okna z dzieckiem

Lili Luo prowadziła wystawne życie, którego wiele osób mogłoby jej pozazdrościć. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć zdjęcia z najważniejszymi ludźmi świata. Kobieta w przeszłości kształciła się w Stanach Zjednoczonych. Miała okazję spotkać się między innymi z Ritą Orą czy Hillary Clinton. Od 2014 roku prowadziła własną firmę TriBeluga. Zajmowała się świadczeniem usług związanych ze startupami w Chinach.

Ostatnie wspólne zdjęcie z dzieckiem Luo opublikowała 7 listopada 2020 roku. W opisie posta milionerka pisała o tym, jak cieszy się, że to już 100 dzień obecności jej dziecka na świecie. Nie podano do wiadomości publicznej, czy śledczy dopuszczają możliwość, że w wypadek były zamieszane osoby trzecie. 

W ostatnim czasie ze względu na trwającą epidemię koronawirusa, obserwuje się wzrost przypadków samobójstw. Tydzień temu odebrał sobie życie polski restaurator, który nie poradził sobie z problemami wynikającymi z lockdownu.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij