×

Kobieta wpadła pod nadjeżdżający tramwaj. Dramatyczne nagranie obiegło Internet

Do sieci trafiło nagranie z momentu przerażającego wypadku. Widać na nim, jak kobieta wpadła pod tramwaj. Wideo nakręcił jeden z kierowców przejeżdżających w pobliżu zdarzenia.

Kobieta wpadła pod tramwaj

Jak informuje Fakt, do przerażającego zdarzenia doszło w czwartek (24 września) na ulicy Targowej na wysokości Kijowskiej na Pradze Północ w Warszawie.

Kobieta stała na przejściu dla pieszych przy wydzielonym torowisku tramwajowym. Po chwili chciała przejść na drugą stronę, ale najprawdopodobniej nie zauważyła czerwonej sygnalizacji świetlnej. Wpadła wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Filmik z miejsca wypadku nakręcił przypadkowy kierowca. Nagranie pojawiło się w serwisie YouTube na profilu „Polskie Drogi”. Ostrzegamy jednak, że jest to drastyczny materiał.

Nic się nie stało?

Chociaż na filmiku widać, że siła uderzenia była na tyle duża, że piesza została pchnięta na kilka metrów, to na szczęście nic się jej nie stało. Poszkodowana trafiła do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała.

Motorniczy został przebadany alkomatem. Był trzeźwy.

Miejmy nadzieję, że to nagranie uświadomi pieszym, jak ważne jest zachowanie czujności w trakcie przechodzenia w pobliżu trakcji tramwajowej.

Ostatnio informowaliśmy o podobnym przypadku, gdy ciężarna wbiegła pod tramwaj. I wtedy wydarzył się prawdziwy cud.

Źródła: www.fakt.pl, wiadomosci.radiozet.pl, www.o2.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować