×

Żona polskiego piłkarza promuje się na Larę Croft. Patrząc na profil podobieństwo jest spore

Nie da się ukryć, że w dobie rozwoju mediów społecznościowych, jak Facebook czy Instagram, to właśnie one wiodą prym w zdobywaniu popularności. Oczywiście, same tego typu portale nie wystarczą. Ogromne znaczenie w tym przypadku ma również pomysł na siebie. Podczas gdy jedni mogą pochwalić się niebywałym talentem, piękną sylwetką czy ponadprzeciętną wiedzą, kolejni poddają się operacjom plastycznym, aby wyróżniać się na tle pozostałych, a jeszcze inni upodabniają się do znanych osób. Wie coś o tym Klaudia Danch, która postanowiła promować się na Instagranie jako „polska Lara Croft”.

Kim jest i co robi na co dzień Klaudia?

28-letnia Klaudia pochodzi ze Śląska i na co dzień pracuje jako fotomodelka. Ślązaczka jest również żoną piłkarza Arki Gdynia, Adama Dancha, z którym ma synka, Dawida. Będąc jedną z WAG, Klaudia podkreśla, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze i wcale „nie poleciała na kasę męża”. Świadczyć o tym ma fakt, że przed ślubem spisali intercyzę.

„Sport od zawsze był mi bliski”

O ile jej mąż jest sportowcem, o tyle w jej rodzinie również aktywności sportowych nie brakowało. Ojciec Klaudii był zawodowym piłkarzem. Ona sama, jako mała dziewczynka, również grała w piłkę nożną przez dziewięć lat.

Przypomina Angelinę Jolie

Wszystko wskazuje na to, że Klaudia znalazła w końcu swój wzór do naśladowania. Aspirująca celebrytka na swoim profilu na Instagramie stylizuje się bowiem na znaną wszystkim postać, jaką jest Lara Croft z Tomb Raidera, grana przez Angelinę Jolie. No cóż, trzeba przyznać, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że żona piłkarza zgromadziła już w sumie niemal 100 tysięcy obserwatorów.

Myślicie, że będzie jeszcze o niej głośno?

Może Cię zainteresować

zamknij