×

Kinga Rusin dzieli się kolejnym nagim zdjęciem. Fani są zachwyceni jej sylwetką

Kinga Rusin to jedna z osób, która od jakiegoś czasu toczy nierówną walkę o dobro naszej planety. Przykładem na potwierdzenie tych słów jest chociażby jej konflikt z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która swego czasu zareklamowała produkty kosmetyczne testowane na zwierzętach, co bardzo poruszyło prezenterkę. Tym czasem chcąc przekonać więcej osób do swojego podejścia do życia i otaczającego świata, prezenterka zgodziła się na szczery wywiad w magazynie „Viva”. Wypowiedziom gwiazdy towarzyszy piękna sesja zdjęciowa, do której Kinga Rusin pozuje nago.

Kinga Rusin pozuje nago

Wiele osób twierdzi, że Kinga Rusin jeszcze nigdy nie wyglądała tak seksownie! I coś w tym z pewnością jest. Prezenterka do okładki magazynu „Viva” pozowała w wilgotnych włosach, które przysłaniały jej piersi, podczas gdy rękoma objęła nogi. Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

Zdjęcie Kingi Rusin możemy zobaczyć na jej instagramie

Prezenterka zamieściła piękną fotografię również na swoim Instagramie. Na zdjęciu jednak nie poprzestała, bowiem dodała do niego długi opis, w którym po raz kolejny zwróciła uwagę na dobro otaczającego nas świata i to, co możemy dla niego zrobić.

Rozebrałam się dla eko wydania Vivy! i społeczności Zielonych Serc @zielone_serca (wejdź i dołącz do nas!), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie!

Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok!

Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych! – zachęca Kinga Rusin

Dalszą część wpisu Kingi Rusin można przeczytać na Instagramie prezenterki.

Z taką reklamą, którą możemy zobaczyć już na samej okładce magazynu, z pewnością wiele osób ruszy do sklepów i zobaczy, co takiego do powiedzenia ma Kinga Rusin. Prawda, że wyszła oszałamiająco?

Może Cię zainteresować