×

Aleksandra Szwed pozuje nago do zdjęć. „Wyszłaś zmysłowo i kobieco!”

Aktorka pochwaliła się w ostatnich dniach efektami najnowszej sesji na Instagramie. Aleksandra Szwed nago – właśnie tak pozowała do zdjęć, na których wyszła kobieco i zmysłowo. Widzieliście je już?

Kim jest Aleksandra Szwed?

Na pewno duża część z was kojarzy Olę, jako małą dziewczynkę, a dokładniej Elizę z serialu „Rodzina zastępcza”. Właśnie takie były jej początki. Na ekranach telewizorów mogliśmy podziwiać, jak dorasta i na naszych oczach się zmienia. Ola nie tylko jest aktorką, ale również piosenkarką. Aktualnie prowadzi także nowe show Telewizji POLSAT, o nazwie „Ninja Warrior”.

Aleksandra Szwed prywatnie

Ola przyszła na świat 8 sierpnia 1990 roku w Warszawie. Zatem jak nie trudno policzyć, jest przed trzydziestką ? W styczniu 2015 roku na świat przyszedł jej syn, Borys. Ojcem 4-letniego dziś chłopca jest Krzysztof Białkowski. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, ale nie przekracza granic. Pilnie strzeże swojej prywatności i rodziny.

Aleksandra Szwed nago

W ciągu ostatnich dni Ola po raz kolejny udowodniła, że nie boi się wyzwań i jest otwarta na propozycje. Widać, że nie ma problemów z pokazywaniem nagości, ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku. Bowiem właśnie taka była sesja Szwed, którą podzieliła się ostatnio w mediach społecznościowych.

Aleksandra Szwed nago – zmysłowe zdjęcia

Sesja, w której wzięła udział była artystyczna. Naga aktorka zasłania intymne miejsca, a na pierwszy plan wysuwa się jej twarz. Sesja podzielona została na trzy odrębne części. W każdej z nich Ola prezentuje nieco odmienny wizerunek: wianek na głowie, różowo-pomarańczowy makijaż, a także makijaż z przydymionym okiem, mający imitować smoczy efekt na twarzy.

Co na to wszystko internauci?

W komentarzach pojawiła się cała masa ciepłych słów uznania. Ola i tym razem zaskoczyła, a jednocześnie zachwyciła swoich fanów! Oto kilka z ich wypowiedzi:

Oszałamiająco ??

Fajne to wygląda ???✌✌✌

Aleksandra tak pięknie tak wyjątkowo :)

Piekne artystyczne zdjęcie

Ale jesteś piękna, Olu! :D Miłego wieczoru i naprawdę wyrosłaś na mega atrakcyjną kobietę! ;)

Niczym wino. ?

A wam jak podoba się efekt najnowszej sesji Oli Szwed? Przekroczyła granice?

Może Cię zainteresować

zamknij