×

Syn Justyny Żyły woli mamę w „Playboy’u” niż w policji. Policjanci szybko odpowiedzieli

Syn Justyny Żyły skomentował jej występ w sesji dla „Playboy’a”. Gdy mama zapytała go o opinię, stwierdził, że gorzej byłoby, gdyby pracowała w policji. Wyznanie Justyny Żyły nie spodobało się funkcjonariuszom, którzy stwierdzili, że słabo wyedukowało chłopca.

Syn Justyny Żyły woli by mama występowała w Playboy’u, niż służyła w policji

Cała sprawa zaczęła się od wywiadu Justyny Żyły dla magazynu „Viva”. Była żona skoczka została zapytana o reakcję rodziny na jej występ w „Playboy’u”. Reakcja synka celebrytki była dość zaskakująca:

To nie były rozbierane zdjęcia, tylko artystyczne. Oczywiście, to nie było za darmo. Jedni pisali, że super, drudzy rozpaczali, co ja zrobiłam dzieciom. Wahałam się, rozmawiałam z rodzicami, synem i z dalszą rodziną. Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział

<a href=Imgur">

Imgur

Syn Justyny Żyły dostał zaproszenie od policjantów

Wypowiedź chłopca dotarła do funkcjonariuszy, którzy poczuli się mocno urażeni takimi słowami. Chyba nikt nie spodziewał się reakcji policjantów na wywiad Justyny Żyły, ale trudno nie zgodzić się z ich odpowiedzią. funkcjonariusze zaprosili celebrytkę razem z synem na komisariat:

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy, to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997

W komentarzach zaroiło się od pozytywnych reakcji internautów, którzy ewidentnie stanęli po stronie polskich policjantów. Sama zainteresowana nie odniosła się do sprawy.

<a href=Instagram">

Instagram

Myślicie, że Justyna Żyła skorzysta z zaproszenia na komisariat?

Może Cię zainteresować