×

Kinga Rusin ostro zaatakowała Rozenek. Pod jej postem pojawił się komentarz od Gessler

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie dosadny wpis na temat Małgosi Rozenek-Majdan. Dlaczego? „Perfekcyjna” skrytykowała ją w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów. Dając do zrozumienia, że prezenterka wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków.

Dosadny wpis Kingi Rusin

Kinga nie wytrzymała i zaatakowała Małgorzatę. Jej bardzo długi i dosadny wpis zyskuje coraz więcej komentarzy. Wiele osób zgadza się z tym, co napisała.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony!

Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego, co widzę, to nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe – liczy się kasa. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek – i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje

Reakcja ludzi

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich nie zabrakło głosów znanych osób. Po stronie Kingi opowiedziały się m.in. Olga Frycz czy Magda Gessler.

Młoda aktorka napisała:

Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze mówisz/piszesz!

Z kolei Restauratorka w taki sposób poparła Kingę:

Wśród komentujących nie zabrakło także komentarza jednej z córek Kingi – Poli Lis. Nastolatka poparła mamę w mocnych słowach:

Gdy ktoś jest w 100% sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100% naturalnego. Walka o obronę zwierząt, puszczy i swojego honoru jest bezwartościowa. Brawo #teammama