×

Rozzłoszczona żona odcięła mężowi genitalia i spuściła je w toalecie. Powód jej zachowania szokuje

Nie oszukujmy się, kobiety potrafią być mściwe. Wie dobrze o tym każdy facet, który choć raz podpadł swojej piękniejszej połowie. O niektórych z pomysłowych kobiecych zemst mogliście już u nas przeczytać. Jednak ta pani przeszła chyba samą siebie…

Bardzo bolesna kara

Kobieta ma na imię Kim i pochodzi z miasta Yeosu w Korei Południowej. Jej mąż spędzał bardzo dużo czasu poza domem m.in. na grze w golfa. W końcu 50-latka miała już dość… Zaatakowała mężczyznę nożem kuchennym i odcięła mu genitalia.

Po wszystkim spłukała je w toalecie

Nikt nie wierzył w to, co widzi

Gdy na miejsce przybyły służby ratunkowe oraz policja, wszyscy byli w prawdziwym szoku. Sąsiedzi w czasie przesłuchań zarzekali się, że nigdy nie zauważyli, ani nie słyszeli, aby w domu tej pary działo się coś złego.

Podobno kobieta przyznała się funkcjonariuszom, że nie mogła już dłużej znieść tego, że jej mąż cały czas ją ignorował. Dodatkowo, podobno zachowywał się wobec niej niewłaściwie. Nie dawał jej pieniędzy na życie oraz wiele godzin spędzał na grze w golfa. Mówiła też, że bywał brutalny.

To sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki i jęki mężczyzny, znaleźli go drżącego na podłodze w mieszkaniu. 50-latek znajduje się w szpitalu, a jego stan jest stabilny.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować