×

Zemścił się na żonie za to, że go zdradziła. Pokazał nagranie podczas wesela

Nie każdy potrafi wybaczyć zdradę. Niektórym ukojenie przynosi dopiero słodka zemsta. Ten mężczyzna zemścił się na żonie w wyjątkowo nietypowy sposób. Wszyscy goście weselni mogli zobaczyć film, na którym zarejestrowano, jak kobieta dopuszcza się zdrady. Co więcej, zrobiła to z mężczyzną, który również należy do rodziny.

Zemścił się na żonie za zdradę

Podobno „zemsta jest rozkoszą bogów”. Czasem rozkoszują się nią także ludzie. Doskonale widać to na krótkim nagraniu, które zamieszczono na TikToku. Widzimy na nim, jak pan młody realizuje swój niecny plan. Chce utrzeć nosa swojej świeżo upieczonej żonie i zemścić się na niej za to, że go zdradziła. Jak widzimy, mężczyzna nie cofnie się przed niczym…

Wesele z piekła rodem odbyło się w Fujian, w Chinach. Na początku nagrania widzimy, jak para młoda zmierza w kierunku sceny. Goście weselni biją brawo, wszyscy są rozentuzjazmowani i chyb nikt nie przypuszcza, co za chwilę się wydarzy.

Gdy świeżo upieczeni małżonkowie docierają na scenę, w tle widzimy ekran, a na nim serduszka. Po chwili zamiast nich na ekranie pojawia się szokujące nagranie. Wszyscy goście weselni mogą się przekonać na własne oczy, że panna młoda zdradziła swojego partnera. Bardzo możliwe, że i jej kochanek znalazł się wśród gości zaproszonych na przyjęcie…

zemścił się na żonie
TikTok

Zdradziła męża ze szwagrem

Kobieta wdała się w romans z mężem swojej ciężarnej siostry. Nie wiemy, w jaki sposób zdradzany mężczyzna się o tym dowiedział, wiemy natomiast, w jaki sposób się zemścił. Gdy rozpoczęto projekcję filmu, popchnął pannę młodą i spytał: „czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?”. W odpowiedzi kobieta rzuciła w męża bukietem kwiatów.

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

Nagranie obejrzano już 6 mln razy. Sądząc po komentarzach, większość internautów doskonale rozumie postępowanie pana młodego. Jednak niektórzy uważają, że taka zemsta nie jest zbyt rozsądnym pomysłem. Pan młody wziął ślub z kobietą, która go zdradziła i zrobił to tylko po to, by móc zrealizować swój diaboliczny plan i upokorzyć małżonkę na oczach gości weselnych.

Fotografie: www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij