×

Zemsta za zdradę. Nawet były facet był pod wrażeniem

Zemsta za zdradę może przybierać różne formy. Czasami bywa naprawdę bolesna, wyrafinowana lub też…zabawna. Zastanawiacie się jak to możliwe? Ech… Po poznaniu historii tej młodej pielęgniarki, będziecie wiedzieć, że można zemścić się na niewiernym partnerze „z jajem” i klasą. Tej zemsty pogratulował Lauren nawet jej były facet.

Bolesne odkrycie

Lauren i Nathan byli parą przez dwa lata. Ogólnie dobrze się ze sobą dogadywali i byli całkiem szczęśliwi. Choć bliscy młodej pielęgniarki mieli liczne wątpliwości, co do uczciwości jej partnera. Ona jednak wcale ich nie słuchała. Do czasu. Do czasu, kiedy sama przekonała się, że to właśnie jej przyjaciele mieli rację. W rozmowie z „The Mirror” Lauren wyjaśniła:

W noc przed rozstaniem wrócił do domu bardzo zmęczony, szybko zasnął. Pojawiło się we mnie dziwne uczucie, że coś jest nie tak. Choć nigdy wcześniej tego nie robiłam coś podpowiedziało mi, by sprawdzić jego telefon. Zrobiłam to

Okazało się, że jej przeczucia były w 100% słuszne. Kiedy tylko zorientowała się, że jej ukochany jest niewierny, obudziła go i kazała mu się wynosić z jej domu. Była nieułagana:

Musisz natychmiast wy********ć z mojego domu – powiedziałam mu. Po czym wyrzuciłam jego rzeczy za drzwi

Zemsta za zdradę 1
Instagram

Zemsta za zdradę

Pogrążona w złości Lauren przypomniała sobie, że jej były był zalogowany jej komputerze na różnych serwisach. Sprawdziła to. Zobaczyła, że wciąż ma dostęp do jego konta na Amazon. Stwierdziła więc, że wykorzysta to, aby dać nauczkę niewiernemu Nathanowi. Zmówiła więc całą masę kiczowatych bollywooodzkich produkcji o wdzięcznych tytułach. Jak myślicie jakich? Wśród nich znalazły się takie produkcje jak: „Kłamczuch”, „Oszust”, „Zdrajca” czy „Niegodny”. Niestety jej plan nie do końca się powiódł.

Jej były otrzymał z baku telefon z ostrzeżeniem. Doniesiono mu, że zaobserwowano niepokojącą aktywność. Oczywiście Nathan od razu wszedł na konto na Amazon. Okazało się, że faktycznie ktoś próbował kupić filmy o dość sugestywnych tytułach. Czy się zdenerwował? Nie, a wręcz przeciwnie. Był pod wrażeniem.

Kiedy zobaczyłem tytuły, pomyślałem, że to dość zabawne. Doceniłem ten humor. Próbowała się na mnie zemścić. To było całkiem zrozumiałe

Co myślicie o pomyśle Lauren?😉

Źródła: www.mirror.co.uk
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij