×

Morderca rodziny z Borowa wciąż na wolności. Może być w każdym mieście!

Od wczoraj wiele osób zadaje sobie pytanie Kim jest poszukiwany Jacek Jaworek? Morderca rodziny z Borowa może być wszędzie!

Jacek Jaworek – kim jest?

9 lipca policjanci dostali zgłoszenie o awanturze domowej w miejscowości Borowce pod Częstochową. Na miejscu znaleźli troje zwłok. Należały one do 17-latka i jego rodziców. Za morderstwo ma odpowiadać Jacek Jaworek, brat zamordowanego. Kim jest zabójca całej rodziny? Z profilu na Facebooku dowiemy się niewielu szczegółów z jego życia. Jedynie, że ukończył technikum budowlane przy dawnej alei Lenina w Częstochowie (obecnie Jana Pawła II), które rozpoczął w 1987 roku oraz, że jest w związku małżeńskim.

Awantura domowa pod Częstochową
Śląska Policja

Z kolei Fakt dotarł do większej ilości informacji na jego temat, rozmawiając z sąsiadami oraz z dalszą rodziną. 52-letni morderca miał pracować w Niemczech, jednak niedawno wrócił w rodzinne strony i zamieszkał u brata, wynajmując pokój. Wcześniej rozwiódł się z żoną. Wyjątkowo często nadużywał alkoholu oraz wszczynał awantury. W dniu tragedii Jaworek miał się pokłócić o pieniądze. Zabójca za nic nie płacił, jednak mimo tego wciąż zaczynał awantury.

Obecnie na profilu mężczyzny internauci wrzucają masę komentarzy dotyczących sprawy. Dodatkowo udostępniają linki do różnych stron internetowych, korzystając z dużego zainteresowania jego profilem.

Wciąż trwa obława na mordercę

Jacek Jaworek wciąż przebywa na wolności i nie wiadomo, gdzie może się ukrywać. Możliwe, że poszukiwany posiada broń i może być niebezpieczny dla osób postronnych. Policja wystosowała oficjalny komunikat w sprawie poszukiwań:

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka lub mogące pomóc w jego ustaleniu oraz te, któe mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Awantura domowa pod Częstochową
Śląska Policja

Nie wiadomo w jakim kierunku mógł uciec morderca, może więc przebywać w każdym mieście w Polsce. Dlatego mundurowi apelują, aby obywatele zgłaszali osoby odpowiadające rysopisowi sprawcy.

Źródła: expressilustrowany.pl, www.o2.pl, www.polsatnews.pl
Fotografie: Materiały policyjne, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij