×

Kim jest Ewelina Bator? Narzeczona Żory Korolyova pożegnała go w poruszających słowach

Kim jest Ewelina Bator? Narzeczona Żory Korolyova potwierdziła śmierć ukochanego i pożegnała go w poruszającym wpisie. Byli parą od 5 lat i planowali spędzić ze sobą całe życie… Nagła śmierć 34-latka zszokowała wszystkich.

„Odszedł człowiek, którego kochałam”

Żora Korolyov zasłabł, gdy przygotowywał się do treningu. To Ewelina Bator znalazła narzeczonego i zadzwoniła po pomoc. Niestety, reanimacja nie przyniosła rezultatów. Żora zmarł nagle 21 grudnia, a nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł

– donosi informatorka „Super Expressu”.

Informację o śmierci 34-latka potwierdziła jego narzeczona. Jej wpis w mediach społecznościowych porusza do łez…

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię Wierzcie mi – też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

– napisała narzeczona Żory.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator)

Pod wpisem wciąż pojawiają się kondolencje dla narzeczonej zmarłego. Wiadomość o śmierci Żory wstrząsnęła również tymi, którzy nigdy nie spotkali go osobiście.

Kim jest Ewelina Bator?

Korolyov wcześniej był żonaty z tancerką Anną Kuzniecową, z którą miał córkę Sonię. Dziewczynka ma 10 lat. Związek tancerza i Kuzniecowej nie przetrwał. Pochodzący z Ukrainy Żora związał się z 30-letnią Eweliną Bator, gdy był jeszcze mężem Kuzniecowej. Dziś kobieta pracuje jako trycholog – diagnozuje i leczy dolegliwości związane z włosami i skórą głowy.

Ewelina Bator jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończyła także Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Pracowała jako aktorka dubbingowa, pojawiła się też w wielu popularnych serialach, wśród nich jest „Ojciec Mateusz”, „Przyjaciółki”, „Klan” i „Barwy szczęścia”.

Obecnie partnerka Żory pracuje jako instruktorka w Akademii Arte Żory Korolyova. To wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi uczyli się śpiewu, akrobatyki i świadomości scenicznej.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować