×

Kiedyś ważyła 100 kg. Dziś za 23-latką oglądają się faceci na ulicy

Kiedyś ważyła 100 kg, a wygląd spędzał jej sen z powiek. 23-letnia dziś Isabelle Audette postanowiła, że zawalczy o siebie. Efekty jej przemiany są oszałamiające. Okazuje się, że do spektakularnej metamorfozy wystarczyła rezygnacja wyłącznie z dwóch produktów.

Walka z otyłością

Pochodząca z Kanady Isabelle Audette od najmłodszych lat była miłośniczką tłustego i smażonego jedzenia. Głównym filarem jej diety były fast foody i słodkie napoje. Kobieta bardzo szybko przybierała na wadze, co nie obyło bez wpływu na jej zdrowie. Otyłość Isabelle była coraz bardziej widoczna, dlatego rówieśnicy wyśmiewali ją. Prześladowanie i złośliwości kolegów sprawiły, że Isabelle zamknęła się w sobie i zaczęła cierpieć na problemy psychiczne. W pewnym momencie waga dziewczyny sięgała już 100 kg.

Przemiana rozpoczęła się 6 lat temu. Moment krytyczny nastąpił, gdy Isabelle Audette przygotowywała się do wyjazdu na wakacje. Jako nastolatka miała już wtedy świadomość, że jej ciało jest dalekie od ideału i stanowi spory problem. Wstydziła się je pokazywać i bardzo źle się z tym czuła. Wówczas zdecydowała, że nadszedł czas, aby coś z tym zrobić.

Na stałe zrezygnowała z gazowanych napojów i fast foodów. Ich miejsce zajęły warzywa, owoce, chude mięso oraz woda. Oprócz tego, wprowadziła do swojego życia aktywność fizyczną. Pomimo tego, że wcześniej nie miała ze sportem nic wspólnego, zaczęła ćwiczyć pięć razy w tygodniu. Na efekty pracy nie trzeba było długo czekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ISABELLE AUDETTE -100??? ?? (@iisaxxo)

Kiedyś ważyła 100 kg

Dziś Isabelle może się poszczycić idealną sylwetką. Dzięki swojej metamorfozie zdobyła popularność w sieci. Jej konto na Instagramie obseruje ponad 347 tysięcy osób, które czerpią od niej inspirację. Isabelle wygląda wspaniale i już niemal zapomniała o czasach, kiedy to ludzie wytykali ją palcami. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć ogrom tryskających optymizmem zdjęć, które dają nadzieję kobietom na spełnienie marzeń o pięknej figurze.

Wiele osób, przystępując do odchudzania popełnia rozmaite błędy, które sprawiają, że uzyskanie upragnionej sylwetki nie jest możliwe. Specjaliści zalecają, aby przed rozpoczęciem odchudzania przeprowadzić oczyszczanie organizmu. Polega to na stosowaniu np. diety płynnej przez pierwsze dwa tygodnie. Wówczas najlepiej jest pić dużo soków, wody oraz jeść zupy. Dzięki temu organizm pozbywa się nadmiaru wody, zgromadzonej w tkankach. Przez cały proces odchudzania należy pamiętać o tym, aby być cierpliwym. Najkorzystniej dla zdrowia jest tracić od pół do kilograma tygodniowo. Dzięki temu, można uniknąć powstawania rozstępów czy zmarszczek. W idealnej diecie z tłuszczy powinno pochodzić ok. 30 procent kalorii. Z kolei, z białka – 15 procent, a z węglowodanów 55 procent.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować