×

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób. To najlepiej pokazuje, jaką popularność zyskała gwiazda programu Królowe życia. Fanom nie przeszkadza nawet fakt, że celebrytka ma za sobą mroczną przeszłość.  Teraz Dagmara Kaźmierska przyznała się do zgubnego nałogu. Ale jeszcze bardziej od jej wyznania może szokować fakt, co ją z tego uzależnienia wyleczyło…

Przeszłość jak scenariusz filmu

W życiu 44-letniej Dagmary działo się bardzo dużo. Jej przeszłość jest tak bogata, że można by na jej podstawie stworzyć gotowy scenariusz do filmu.

Zaraz po szkole Dagmara wyjechała do Niemiec, gdzie zarabiała jako sprzątaczka. Dzisiaj twierdzi, że umie porządnie sprzątać, ale nie musi tego robić, ponieważ sama zatrudnia sprzątaczki. Jednak zgromadzenie majątku Dagmara zawdzięcza innym zajęciom…

Dagmara, oprócz Królowych życia, wystąpiła już w Pamiętnikach z wakacji i Ostrym cięciu. Jest również właścicielką ekskluzywnego butiku Viva La Queen z luksusowymi, z drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep prowadzi w Kudowie-Zdroju.

Ale to film Patryka Vegi, w którym zagrała – Kobiety mafii 2, najlepiej pasuje do przeszłości kobiety.

Dagmara Kaźmierska przyznała się do nałogu

Kaźmierska przyznała się do nałogu

Dagmara to niewątpliwie prawdziwa kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Jednak celebrytka ma za sobą kryminalną przeszłość. Kilkanaście miesięcy spędziła w więzieniu po tym, jak została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Ekskluzywny butik nie jest więc pierwszym interesem Królowej życia. Kobieta była właścicielką agencji towarzyskiej Heidi w miejscowości Szalejów.

Co ciekawe, jak twierdzi Dagmara, odsiadka wyleczyła ją z nałogu, z którym kobieta miała poważny problem.

Kaźmierska była ponoć uzależniona od hazardu. Cóż… jak sama wspomina w wywiadzie dla Wirtualnej Polski:

Już za dzieciaka musiałam pracować ciężko, ale nauczona byłam, że trzeba coś robić, żeby coś mieć.

W programie celebrytka przyznała również, że była zatrudniona w kasynie. Właśnie ta praca przyczyniła się do tego, że uzależniła się od hazardu. Ponoć przez uzależnienie straciła bardzo dużą kwotę.

Gwiazda z więzienia

Kiedy Dagmara wzięła udział w programie TTV Królowe życia, natychmiast skradła serca widzów. W efekcie dostała nawet własny program Made in Maroko.

Kobieta nie kryje swojego zamiłowania do luksusu i pieniędzy, nie wstydzi się jednak przyznać do błędów i porażek.

Czy właśnie to powoduje, że widzowie ją pokochali – mimo wszystko?

Źródła: www.fakt.pl, popularne.pl, www.eska.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować