×

Jeszcze niedawno były bliskie śmierci przez narkotyki. Ich metamorfozy robią wrażenie

Narkotyki to niezwykle niebezpieczny nałóg. Substancje chemiczne uzależniają szybko i bardzo mocno. Co gorsza, potrafią odebrać wszystko – zdrowie, bliskich pieniądze, a nawet dawną urodę. Na szczęście z determinacją i odpowiednią pomocną można pokonać nałóg. Jednak czy wygląd uzależnionych osób może wrócić do normy? Przekonajcie się, oglądając metamorfozy byłych narkomanek.

Metamorfozy narkomanek robią piorunujące wrażenie

Od dziecka słyszymy o tym, że narkotyki są złe. Szkoła, czy sami rodzice często decydują się na negatywne poganki i słusznie, bo narkotyki to jeden z najbardziej podstępnych nałogów. Często zaczyna się bardzo niewinnie, od blanta czy tabletki wziętej na imprezie w gronie znajomych. Wiele osób zbyt później zdaje sobie sprawę, że poszli o krok za daleko i na własne życzenie stają u progu śmierci.

Nielegalne substancje mogą zniszczyć całe życie. Narkotyki uzależniają bardzo szybko i często wpływają na zmianę osobowości uzależnionego. Za kolejną działkę są w stanie zrobić dosłownie wszystko, a płacz i błagania najbliższych nie robią na nich najmniejszego wrażenia. W większości przypadków nie pomoże nawet przymusowy odwyk. Chory może wygrać z nałogiem, dopiero kiedy sam tego chce.

Niezwykłe metamorfozy narkomanek wymagały wiele pracy

Twórca profilu The Addict’s Diary chce dotrzeć do osób uzależnionych i pokazać im, że walka z nałogiem ma sens. Zdjęcia, które tam znajdziemy, pokazują, że narkotyki nie prowadzą do niczego dobrego, a terapia może sprawić, że ich życie znów będzie normalne. Mogą rzucić narkotyki i zacząć wszystko od nowa.

Na profilu co chwila pojawiają się zdjęcia osób, które jeszcze niedawno były bliskie śmierci i nie mogły wyobrazić sobie dnia bez kolejnej działki. Jednak ostatecznie wybrali życie i podjęli trudną, ale satysfakcjonującą walkę. Niegdyś uzależnione bohaterki zdjęć teraz znowu przypominają siebie sprzed lat.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

Metamorfozy narkomanek zrobiły na was wrażenie?

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Pixabay, Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij