×

Kate pragnie czwartego dziecka? William nie do końca jest zadowolony z tego pomysłu

W brytyjskiej rodzinie królewskiej zdaniem reporterów mają miejsce liczne zawirowania. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że książę William i jego żona mogą być w separacji, a już dziś sytuacja się zmienia. Nieoficjalnie mówi się, że księżna Kate pragnie czwartego dziecka.

Informacja pojawiła się po wizycie księżnej Cambridge w Irlandii Północnej. Miejsce musiało przypaść jej do gustu, ponieważ zebrała się na pewne wyznanie

W czasie wizyty w Ballymenie księżna witała się z mieszkańcami. Razem z pewnym ojcem przybył na spotkanie 5-letni chłopczyk o imieniu James. Żona księcia William nie mogła wyjść z podziwu nad maluchem. Powiedział coś, co momentalnie podłapały media.

Księżna pochyliła się nad chłopczykiem i powiedziała: „Jaki cudowny. Kiedy na niego patrzę, czuję się gotowa na kolejne dziecko”

W czasie rozmowy ojciec dziecka poczuł się na tyle swobodnie, że zapytał o to, czy w takim razie para spodziewa się czwartego potomka. Kate uśmiechnęła się szeroko i powiedziała:

Myślę, że William by się zmartwił

Oczywiście księżna dalej nie rozwijała swojej wypowiedzi, ale media z całego świata już zdążyły wyłapać jej słowa. Portale plotkarskie i gazety wywnioskowały, że książę nie chce mieć więcej dzieci.

Gdyby para teraz zdecydowała się na kolejną ciążę, ich potomek miałby nie tylko rodzeństwo, ale kuzyna, który wczoraj przyszedł na świat. Księżna Meghan i książę Harry przywitali na świecie synka.

Czy Kate pragnie czwartego dziecka? Być może, ale wygląda na to, że nie chce tego jej mąż, a wiadomo, że do tanga trzeba dwojga

Może Cię zainteresować