×

Elżbieta II świętuje 93. urodziny. W czasie uroczystości zabrakło jednej osoby

Wczoraj Elżbieta II obchodziła 93. urodziny. To wyjątkowy czas podsumowań, w którym naród dziękuje swojej królowej za kilkadziesiąt lat bycia monarchinią. W tej chwili Elżbieta II jest drugą najstarszą głową państwa na świecie.

Jak Elżbieta II spędziła swoje urodziny?

Urodziny królowej w tym roku zbiegły się z Wielkanocą. Z tego też powodu razem z rodziną królewską wybrała się na nabożeństwo do kaplicy św. Jerzego w Londynie. Wśród bliskich królowej osób zabrakło jednej osoby – księżnej Sussex. Był jej mąż, książę Harry, ale sama Meghan nie była obecna. W sieci pojawiły się już plotki, że prawdopodobnie to przez poród.

Czy Elżbieta II zostanie w tym tygodniu prababcią?

Na razie do sieci nie przeciekają żadne informacje w tej sprawie, a sama królowa, jak zawsze zresztą, nie wypowiada się na tak osobiste tematy. W czasie mszy w Kościele pojawiła się w błękitnym płaszczu i oczywiście w kapeluszu w takim samym odcieniu.

Mimo że Meghan nie było w czasie tak ważnych urodzin, razem z mężem opublikowała życzenia dla królowej na oficjalnym koncie na Instagramie. Przy okazji opublikowali dużo prywatnych zdjęć Elżbiety II

Wszystkiego najlepszego Wasza Wysokość, Proszę Pani, Babciu. Życzymy najpiękniejszego dnia! Harry i Meghan

My także przyłączamy się do życzeń!

Może Cię zainteresować

zamknij