×

Księżna Meghan właśnie urodziła! W końcu poznaliśmy płeć maleństwa!

Osoba Meghan Markle wzbudzała wiele emocji, jeszcze zanim aktorka wzięła ślub z księciem Harrym. Gdy ogłoszono, że spodziewają się dziecka, wszyscy czekali z niecierpliwością na pojawienie się na świecie kolejnego prawnuka Elżbiety II. I doczekali się! Księżna Sussex właśnie urodziła!

Wesoła nowina

W październiku ubiegłego roku pałac ogłosił, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka. Zdradzili też, że ich potomek urodzi się na wiosnę.

Wskazówki dotyczące porodu

Później dzięki magazynowi „Hello” dowiedzieliśmy się, że royal baby przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2019 roku. Z kolei, 5 marca podczas przyjęcia z okazji 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walli, gdy Alun Cairnsow zapytał Meghan o samopoczucie, wyznała mu, że „już prawie jesteśmy”.

Wszystko o royal baby

Informacje na temat płci dziecka nie były ujawniane. Jak powiedziała kiedyś księżna Meghan, nawet oni nie znają tego „szczegółu”:

My nie wiemy. Tak, postanowiliśmy zachować to w tajemnicy. To jedna z tych rzeczy, bez względu na to, co to jest, to wciąż będzie niespodzianka

Teraz wiemy na pewno… Księżna Meghan właśnie urodziła CHŁOPCA!

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i z niecierpliwością czekamy na zdjęcie maluszka

Może Cię zainteresować

zamknij