×

William w zabawny sposób skomentował narodziny bratanka. Nawet Kate wybuchnęła śmiechem

William skomentował narodziny bratanka. Ciekawe, jak na te słowa zareaguje książę Harry. Nie obyło się oczywiście bez gratulacji. Książę w zabawny sposób odniósł się do rodzicielstwa. Chyba nikt nie spodziewał się takich słów ze strony księcia Cambridge i jego żony, którzy z reguły są dość oszczędni w wyrażaniu emocji.

Tym razem jednak okazja była wyjątkowa. Powitanie kolejnego członka rodziny królewskiej musi być powodem do radości. I tak chyba było!

Księżna Kate i książę William pojawili się na otwarciu majowych regat i oczywiście dziennikarze zapytali o synka księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Od razu na ich twarzach pojawił się uśmiech i tym samym rozwiali wszelkie zarzuty stawiane im przez prasę, jakoby nie cieszą się z nowego członka rodziny.

William powiedział: „Jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i z niecierpliwością czekam na spotkanie w ciągu kilku najbliższych dni, gdy sytuacja się uspokoi”

Jestem bardzo zadowolony i cieszę, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie, w którym nie ma snu (śmiech)

Do wypowiedzi dołączyła także księżna Kate, która wpatrywała się w swojego męża. Wyznała, że maj to świetna pora roku, aby mieć dziecko.

Tak jak powiedział William, czekamy na spotkanie z nim i na to, aby dowiedzieć się, jakie imię mu zostanie nadane. Te następne tygodnie są zawsze trochę przytłaczające za pierwszym razem, dlatego życzymy im wszystkiego najlepszego

Czy Waszym zdaniem widać po tym filmie kryzys w ich relacji? William skomentował narodziny bratanka w radosny sposób i nie było widać po nim negatywnych odczuć

Miejmy nadzieję, że niesnaski w rodzinie są kolejną plotką, która tak naprawdę nie ma związku z rzeczywistością. Niżej możecie zobaczyć całą rozmowę.

Może Cię zainteresować