×

Kate i William mają problemy z córeczką. Nie rezygnują jednak z „wychowywania tradycyjnego”

Kate Middleton wychowuje dzieci tradycyjnie. Nie planuje zamykać dzieci w złotej klatce i pragnie, aby miały takie samo dzieciństwo, jak każdy ich rówieśnik. Tak twierdzi źródło z otoczenia rodziny królewskiej. Wiadomo jednak, że córka księżnej Kate i księcia Williama, zaczęła sprawiać im problemy wychowawcze.

Kate Middleton wychowuje dzieci tradycyjnie

Księżna Kate (37 l.) i książę William (37 l.) mają troje dzieci: 6-letniego księcia George’a, 4-letnią księżniczkę Charlotte i rocznego księcia Louisa. Niedawno Kate zachęciła wszystkich do udziału w zajęciach na świeżym powietrzu i śmiała się z ich bezczelnych wybryków.

Jak twierdzi królewskie źródło dziennika „The Sun”, księżna nie chce, aby trójka jej dzieci żyła w „pozłacanej klatce”:

Kate Middleton pragnie, by książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis „żyli w prawdziwym świecie” i mieli „takie same doświadczenia jak inne dzieci”

Skąd takie podejście?

Według źródła, na techniki rodzicielskie Kate miała wpływ jej zmarła teściowa księżna Diana, która nie bała się złamać tradycji, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci. Była bardzo stanowcza w tej kwestii.

Chciała, aby William i Harry dopasowali się do swoich szkolnych przyjaciół i doświadczyli normalności.

Kate i William mają problemy wychowawcze z córką

Pomimo wielu starań rodziców, 4-letnia Charlotte jest bardzo niegrzeczna. Zagraniczne media donoszą, że mała księżniczka przyprawia o zawrót głowy nauczycieli w szkole Thomas’s Battersea, gdzie od września rozpoczęła swoją edukację.

Charakterna Charlotte przeszkadza w prowadzeniu lekcji – zachowuje się niewłaściwie, głośno rozmawia i pokazuje język. Podobno rozpowiadała swoim koleżankom i nauczycielom, że jej mama jest w ciąży. Przez co wywołała niemałe zamieszanie.

Para książęca się stara, ale czy to wystarczy?

Spędzają ze swoimi pociechami wiele czasu. Często zabierają je na mecze piłkarskie oraz wyścigi samochodowe. Ich ostatnie wypady obalają jednocześnie plotki, które pojawiły się w maju. Według tabloidów Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu.

Kate nie tylko jest żoną księcia, ale również aktywnie działa w przestrzeni publicznej. We wrześniu księżna postanowiła pomóc w stworzeniu specjalnego ogrodu pokazowego Chelsea w ramach projektu „wczesnych lat”, który bada, w jaki sposób doświadczenia z dzieciństwa mają bezpośredni związek z problemami, z którymi borykają się dorośli, np. uzależnienie i wykluczenie społeczne.

Jest także kochana przez Brytyjczyków za bycie zwyczajną kobietą

Ostatnio księżna Kate pojawiła się na spotkaniu z rodzicami nowych uczniów ze szkoły, do której uczęszczają jej dzieci. Zostało zorganizowane w pubie Hollywood Arms w Chelsea. Kate jednak musiała użyć sekretnego wejścia, zrobionego dla księcia Harry’ego, który imprezował w tym miejscu w trakcie swojego wieczoru kawalerskiego. Dzięki niemu fotoreporterzy nie widzieli, że tam weszła.

Biorąc pod uwagę obecny status Kate i jej dzieci, czy jest szansa, by miały zwyczajne dzieciństwo?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować