×

Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu? Brytyjskie media dosłownie szaleją

Plotki na temat kryzysu na dworze brytyjskim nie milkną. Kolejny raz chodzi o potencjalną zdradę Williama. Czy Kate wyprowadziła się z pałacu z dziećmi? Niektóre angielskie tabloidy sugerują, że księżna Cambridge zabrała George’a, Charlotte i Louisa i zamieszkała w domu swojej matki, Carole Middleton.

Media donoszą, że romans zniszczył małżeństwo pary książęcej. Liczne artykuły informują o tym, że Kate powoli zaczyna się poddawać. Jaka jest prawda?

Rzekomy romans Williama doprowadzić miał do rozpadu związku z Kate Middleton. Fani pary nie mogą się z tym pogodzić, a ich przeciwnicy oczywiście zacierają ręce z radości. Każdy ich wspólny występ jest analizowany na milion sposobów, aby zweryfikować, czy między nimi jest nadal jakieś uczucie.

Kate wyprowadziła się z pałacu z dziećmi? Z tego, co podają rzetelne źródła, najprawdopodobniej nie jest to prawdą

W tym roku książę i księżna Cambridge mieli problemy małżeńskie związane z domniemaną niewiernością księcia Williama. Zdradził miał z przyjaciółką rodziny, Rose Hanbury. W tym tygodniu „Star” opublikował artykuł, z którego wynika, że Middleton wyprowadził się z pałacu z dziećmi i obecnie mieszkają z mamą Carole Middleton. Nagłówek brukowca brzmiał: „Kate i dzieci żyją z mamą! William przyznaje, że robią błąd”.

Middleton była ponoć przerażona, że skończy tak samo nieszczęśliwie jak księżna Diana i miała nadzieję, że jej przeprowadzka do domu rodziców pomoże im rozpalić iskrę na nowo. Liczyła niby, że odległość sprawi, że książę William zrozumie, czego mu brakuje.

Kate wyprowadziła się z pałacu z dziećmi? Jednak trzeba wziąć te doniesienia z przymrużeniem oka

Ponadto prawnicy księcia Williama już zaprzeczyli plotkom, a dodatkowo wydali prawne ostrzeżenie jednemu z wydawnictw, które miało ujawniać szczegóły domniemanej sprawy, która była „kłamliwa i wysoce szkodliwa”.

Również w poniedziałek książę William i Middleton byli widziani razem w Chelsea Flower Show na odsłonięcie ogrodu, który zaprojektowała sama księżna. Do pary dołączyła królowa Elżbieta II. Spotkali się także we wtorek na przyjęciu ogrodowym Buckingham Palace. Książę i księżna Cambridge wyglądali na zakochanych, co także wskazuje na to, że między nimi nie ma niesnasek. Oczywiście prawdą znają tylko oni sami, ale wydaje się, że pogłoska o wyprowadzce jest nieprawdziwa.

Kolejna plotka okazuje się być… tylko plotką!

Może Cię zainteresować