×

Kobieta przez depresję nie myła włosów 6 miesięcy. W końcu zdecydowała się na wizytę u fryzjera

Kate Langman to prawdziwa fryzjerka z zamiłowania. Pracuje w salonie fryzjerskim Ulta. Jej niedawne fryzjerskie dzieło stało się bardzo popularne w Internecie i to nie ze względu na samą metamorfozę włosów klientki, ale na okoliczności, jakie temu towarzyszyły…

Jej klientką była kobieta, która przez pewien czas zmagała się z bardzo wyniszczającą chorobą, jaką jest depresja. Ludziom z nią bardzo ciężko jest normalnie funkcjonować, a czasami jest to wręcz niemożliwe.

Ta kobieta zmagała się właśnie z takim problem.

W czasie nawrotu swojej choroby nie miała sił do życia, ani chęci na cokolwiek. Całkowicie przestała o siebie dbać, a jej włosy były w koszmarnym stanie.

Przed Kate stało bardzo trudne zdanie i to nie tylko ze względu na stan włosów klientki. Bardzo chciała pomóc jej znów poczuć się dobrze w własnej skórze.

Gdy Kate po raz pierwszy, 5 miesięcy wcześniej, spotkała tę kobietę, widziała, że potrzebuje pomocy. Po tym, jak opowiedziała jej swoją historię, fryzjerka była tego pewna.

Po długich namowach klientka miała odwiedzić salon, w którym Kate pracuje. Niestety, nie pojawiła się. 2 tygodnie później zadzwoniła do salonu i znów postanowiła się umówić, jednak w dalszym ciągu się nie pokazała.

Zatroskana fryzjerka straciła już nadzieję, ale wciąż bardzo chciała jej pomóc.

W końcu dopiero po 5 miesiącach się udało. Kobieta pojawiła się w salonie osobiście i poprosiła Kate o zmianę. Wyznała, że w końcu znalazła siłę, aby podnieść się z łóżka.

Dlatego dla Kate nie było ważne jak długo zostanie po godzinach.

Całość prac trwała, aż 8 godzin, jednak Kate wyznaje, że widziała, jak z chwili na chwilę zmienia się twarz kobiety, jak pogodnieje. Jej oczy zaczęły lśnić, a na policzkach w końcu pojawiły się rumieńce.

Kate była bardzo szczęśliwa.

To, co udało jej się osiągnąć swoją pracą, było nie tylko satysfakcjonujące… Już wcześniej wiedziała, że fryzjerstwo to coś więcej, niż farbowanie czy czesanie włosów. Teraz była tego pewna.

Gdyby każdy z nas potrafił być tak cierpliwy i wykonywać swoją pracę z takim zaangażowaniem i chęcią pomocy innym ludziom, świat na pewno byłby piękniejszym miejscem. Naprawdę warto zauważać potrzeby innych osób.

Polecane

Może Cię zainteresować