×

Uczestniczka „The Voice of Poland” zszokowała jury! Myśleli, że to chłopak

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” podczas przesłuchań w ciemno doszło do kuriozalnej pomyłki. Od tamtej pory Katarzyna Szulc jest na ustach wszystkich.

„The Voice of Poland”

Na antenę TVP2 powrócił uwielbiany muzyczny talent show „The Voice of Poland”. Tym razem popisy wokalne uczestników oceniają znani już z poprzednich sezonów Michał Szpak oraz Tomson i Baron. Po dłużej przerwie na fotel powróciła także Edyta Górniak. Obok niej zasiadła Urszula Dudziak, która dotychczas była w jury „The Voice Senior”.

W 11. edycji talent show zmienił się nie tylko skład oceniający. Producenci wprowadzili nowe zasadami, a sam program emitowany jest o nowej godzinie. Za nami kolejne dwa odcinki „The Voice of Poland” z przesłuchaniami w ciemno, które na długo zapadną w pamięci.

Najjaśniejszą gwiazdą sobotniej odsłony programu okazała się Katarzyna Szulc.

Katarzyna Szulc podczas przesłuchania w ciemno

18-letnia Katarzyna Szulc zmierzyła się z przebojem Johna Legenda Preach. Niewiele brakowało, aby nie awansowała do kolejnego etapu. To Michał Szpak w ostatnim momencie zdecydował się odwrócić swój fotel. Wówczas dosłownie go zamurowało. Okazało się bowiem, że wokalista spodziewał się zobaczyć na scenie… chłopaka. Zdziwienia nie kryli też inni trenerzy.

Absolutnie jesteś zjawiskiem i mam nadzieję, że Polska przyjmie cię z otwartymi ramionami, bo naprawdę masz niezwykły dar.

– powiedział Michał Szpak.

Jury zgodnie stwierdziło, że technika dziewczyny pozostawia wiele do życzenia, jednak jej nietypowa, unikatowa barwa głosu wbiła ich w fotele.

Katarzyna Szulc przyznała później, że przez jej niecodzienną barwę głosu w przeszłości spotykało ją wiele przykrości. W pewnym momencie straciła nawet motywację do rozwijania swojej muzycznej pasji:

Słyszałam różne komentarze: „Brzmisz jak facet”, „Byłaś facetem”. Sprawiało mi to przykrość. Zamknęłam się w sobie, na swój wokal. Było mi źle z moim głosem i przestałam śpiewać. Teraz jednak już wiem, że mój głos jest wyjątkowy.

Poniżej można odsłuchać występ Katarzyny Szulc. Też uważacie, że brzmi jak chłopak?

Źródła: www.plotek.pl, www.youtube.com
Fotografie: Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować