×

Wysłał mamie zdjęcie dziewczyny. Nie spostrzegł, że nad jej głową wisi pewna niestosowna rzecz

Maison Vallance ma 22 lata i mieszka w Tennessee. Jakiś czas temu zaczął spotykać się z dziewczyną o imieniu Meghan. Poznał ja w barze, który często odwiedzał. Właśnie tak narodziło się między nimi uczucie. Bardzo namiętne uczucie.

Przedstawił ją mamie

Mężczyzna był pewien, że są z Meghan już na tyle blisko, że może przedstawić ją swojej mamie. Jak pomyślał, tak zrobił. Okazało się, że dwie kobiety jego życia przypadły sobie do gustu. Był bardzo zadowolony, ponieważ on i jego mama są blisko. Byłoby więc dla niego problemem, jeżeli Meghan i mama nie polubiłyby się.

Nieprzyzwoite zdjęcie

Kilka tygodni po tym, jak mama i dziewczyna Maisona poznały się, kobieta poprosiła go o znalezienie w mieszkaniu koszulki, którą kiedyś mu podarowała, a na której znajdowało się ich nazwisko. Chłopak przeszukał wszystko i w końcu udało mu się znaleźć…

Wtedy spostrzegł, że Meghan leży na łóżku i wygląda przy tym dość uroczo. Postanowił, że położy koło niej koszulkę, zrobi zdjęcie i wyśle mamie.

Przez chwilę przyglądał się zdjęciu i uznał, że opublikuje je w sieci. Jednak znajomi bardzo szybko uświadomili mu, że fotografia nie jest do końca przyzwoita…

Zdążyliście już zauważyć, dlaczego?

Tak, Maison wysłał mamie mms’a, na którym widać sznur, tworzący kajdanki do zabaw erotycznych, przymocowany do łóżka.

Brawa dla tego pana!

Ps. Jak myślicie mama miała taki sam ubaw, jak znajomi? ;)

Może Cię zainteresować