×

Pielęgniarka przynosi mamie noworodka. Kiedy ta zagląda do jego buzi, jest przerażona

Jennifer Melton urodziła pięknego i zdrowego chłopczyka, który otrzymał na imię Nate. Następnego dnia maleństwo wzięto, by przeprowadzić rutynowe badania – ważenie, mierzenie, pobranie krwi. Nic nadzwyczajnego. Gdy po pewnym czasie pielęgniarka przynosi mamie noworodka, ta wpada w szał!

Jennifer Melton i jej nowo narodzone maleństwo

Tuż po porodzie pielęgniarka zabrała noworodka na rutynowe badania. Chłopiec miał być zważony i zmierzony. Miał mieć również wykonane badanie krwi.

Z kolei mama maleństwa po trudach porodu miała w tym czasie chwilkę na to, aby odpocząć. Jednak zanim się zorientowała, Nate znów był w jej ramionach.

Wtedy pielęgniarka zaczęła opisywać badania, które właśnie przeszedł jej synek. Gdy Jennifer Melton zaczęła ich słuchać, nie wiedziała w pierwszej chwili czy kobieta żartuje, czy może jednak mówi prawdę…

Pielęgniarka przynosi mamie noworodka
YouTube

Pielęgniarka przynosi mamie noworodka. Wtedy wychodzi na jaw, co mu zrobiono

Przed zabraniem dziecka nie poinformowano jej, że Nate przejdzie badania inne niż te rutynowe, nie mówiąc już o jakimkolwiek zabiegu. Okazało się jednak zupełnie inaczej.

Przerażona mama, gdy spojrzała do buzi swojego synka zobaczyła w niej krew! To ją bardzo zaniepokoiło. Wtedy wyszło na jaw, że jej jednodniowy maluszek został poddany zabiegowi przecięcia wędzidełka języka.

Była kompletnie zdezorientowana, przecież Nate nie miał być poddawany żadnym zabiegom… A ten, który wykonano był całkowicie zbędny!

Pielęgniarka przynosi mamie noworodka
YouTube

Okazało się, że lekarz poprosił pielęgniarkę o przyniesienie nie tego maluszka, co trzeba. W wyniku nieszczęśliwej pomyłki chłopczyk przeszedł zabieg zupełnie niepotrzebnie…

Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować